Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek erősödött? Naptár...

Szerintetek erősödött? Naptár szerint ma van ovum

Figyelt kérdés
[link]
2020. nov. 26. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs ma ovud.
2020. nov. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt látom énis. De én ugy látom mintha az alsó erősebb lenne, tehát pár nappal később van majd.
2020. nov. 26. 06:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem az erősödés számít, az lh teszt a semmiből is képes hirtelen pozi lenni :) tesztelj csak tovább.
2020. nov. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. nov. 26. 06:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ovu tesztnél csak akkor vehető pozitívnak az eredmény ha a két vonal egyforma erősségű.Ez így most neked negatív, tuti nem ma van ovud.
2020. nov. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy az vehető pozitvnak, a többi negativ. De gondolom azért ( ahogy itt is láttam több lh tesztet egymás után) erősödik. Vagy ez olyan hogy reggel halvány délután meg már egyforma a csik?
2020. nov. 26. 12:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen erősségű tesztet használsz? Sok minden befolyásolhatja még az lh tesztek eredményét az érzékenységen kívül, hogy melyik napszakban végzed el, vagy mennyit ittál, vagy mikor pisiltél utoljára előtte... Elvileg elég naponta ugyanabban az időben elvégezni, de van, akinek olyan rövid az lh csúcsa, ahogy lemarad róla egy erősebb teszttel.
2020. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a leggyengébb tesztet vettem. Kiváncsi leszek majd hogy mikor lesz az ovu ezek alapján
2020. nov. 26. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!