Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt szedek, mert...

Clostilbegyt szedek, mert sajnos nincs tüszőrepedésem, ez volt az első hónap. 3 napja késik, és krémes sötétbarna "folyásom" van 2 napja, majdnem, hogy fekete. Ez mennyire normális? Sosem barnaztam mensi előtt,illetve szinte sose késett closty előtt

Figyelt kérdés

Valaki tudja, hogy ez mitől lehet? Vagy másnál is előfordult?

Tehát peteeresem az volt és van is, csak nem reped meg a tüsző.



2020. nov. 26. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordult, progeszteron hiányt jelent
2020. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mióta szedtem clostyt, azóta van barnázás mensi elött. Most várom, hogy legyenek vizsgálatok. Épp tegnap hívtak ez ügyben.
2020. nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van azota valamilyen eredmeny?
2020. dec. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, második hónapban vissza mentem közép időben. A bal petefeszkembe apró kis tuszok voltak, de dominánst nem látott, a jobb oldalon pedig egy 39mm ciszta.

Szóval a 3. Hónapban le vagyok tiltva a clostyrol.

Nem értem miért nem repednek a tuszoim. Tiszorepesztot meg nem akar adni az orvos....

2020. dec. 13. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet kene masik orvossal is beszelned
2020. dec. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Clostyrol mar sok olyat olvastam, hogy cisztat okoz
2020. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!