Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív terhességi...

Halvány pozitív terhességi teszt utan negativ hogy lehetséges ez Vajon rossz volt az elso teszt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van képed? Lehet kémiai terhesség volt.
2020. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
a halvány pozitív az nem pozitív. az elején mi is így "reménykedtünk", miután lett egy valódi pozitív, már tudom, hogy az pár másodperc múlva olyan piros, hogy a vak is kitapintja.
2020. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, ha pozitív, az pozitív. Vegyél meg tesztet, van ami nem tudja kimutatni a korai terhesseget. Vagy próbálkozz egy pár nappal később, persze, ha van türelmed. :)
2020. nov. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csináltam ra másnapra reggel elso vizeletbol de negativ volt
2020. nov. 30. 14:08
 5/10 A kérdező kommentje:

Most nemtudom mi ez

Abba hagytam a fohamzasgatlot egx hónapja es nem jott meg azota es csak kíváncsiságból csinaltam egy tesztet

2020. nov. 30. 14:09
 6/10 A kérdező kommentje:

Egesz nap ezen jar az agyam h mist mi lehet

😐😐😐

2020. nov. 30. 14:10
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megnyugodj, menj el nőgyógyra. Mondd el neki, mi a '' probléma''. :)
2020. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló után hónapok mire helyreáll a hormonháztartásod. Van akinek 1.5 év...

Még ha be is sikerülne a terhesség ilyen hamar, akkor nagy eséllyel pont a hormonális mellékhatások miatt nagy az esély a rendellenességre.

2020. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Cáfolnám az utolsót, én ahogy leraktam a gyógyszert 8 év után, nem jött meg, teszteltem, és pozitív lett. Most van egy egészséges kislányom. Tehát vannak kivételek, akiknek ilyen gyorsan helyreáll a hormonháztartás, de persze ez ritkább. Tesómnak gyógyszer után kicsit több mint fél év után lett baba, és 36-40 napos ciklusai voltak!
2020. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Enis igy gondolom mindenki mas van mar egy fiam de orulnek a tesonak egy het mulva tesztelek megint
2020. nov. 30. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!