Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív a teszt,...

Halvány pozitív a teszt, nagyon kicsi HCG. Vélemény?

Figyelt kérdés

Tegnap elvégzett tesztem (Nemvárt előtt 1 nappal), láthatóan pozitív, bár halvány, de latszik.

Ma voltam HCG vervizsgálaton, 3.6 mUI/mL lett, ami semmi.

Miért mutatta ki a teszt, ha ez az érték ilyen kicsi ?

És a progeszteron is alacsony.

Véleményekre lennék kivancsi


Amúgy már több mint 1 éve sikertelen. Beállított pajzsmirigy problémám van és IRes vagyok, viszont ezek jó eredmények.


2020. dec. 3. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Ha ilyen kicsi a hcg és előtte a teszt kimutatta akkor valószínűleg csökken a hcg és meg fog jönni. Ezt nevezik kémiai terhességnek
2020. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az egyes írta. A teszttel még pont elkaptad a kémiait. Ezért nem ajánlott késés előtt tesztelni. Igen tudom, nagyon nehéz kivárni, de nem olyan jó érzés az mikor juhú halvány pozi aztán bumm mégse :( Ha késik akkor már nagyobb esély van, hogy terhesség legyen.


Kitartás, ne add fel! Nekünk 7 év kellett, szintén pajzsmirigy és IR problémával küzdök.

Sok sikert!

2020. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5 alatti HCG nem terhes nőkben is normális, egy érzékeny teszt még mutatja is halványan. 20 HCG alatt még ombiknál sem beszélnek terhességről, kémiairól sem.
2020. dec. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!