Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor terhességi teszt...

Predictor terhességi teszt 7dpo nagyon halvány pozi meg gólyahír is. 8 reggelén predictor halvány pozi. 9dpo negatív minden. MI VOLT VÉGE, MEGJÖTT?

Figyelt kérdés

Az nem érdekel, hogy korai, minek ilyen korán, én dolgom, én pénzem, úgyhogy csak az írjon aki járt így, és elmondja a tapasztalatát.

Köszi



#pozitív #Terhességi tiszt
2020. dec. 10. 21:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Kemiai volt és vége. Nem tapadt meg, nem sikerült beágyazódni. Menyivel távozik.


Ha ki bírnátok várni míg késik, ettől tudnátok megkímélni magatokat.

2020. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

Nem a terhességi teszt ára miatt nem éri meg korán tesztelni, hanem mert nem leszel vele előrébb. A predi sokszor szellemcsíkos amúgy, 7.dpo-n még be se ágyazódott a kicsi, nem hogy hcg legyen a szervezetedben, hogyzkimutassa a teszt. Valószínűbb a 9.dpo-s negatív teszt a reális, hiszen még az is korai.

Nekem mensi előtti nap negatív lett a tesztem, 10-es érzékenységű facelle, két nap késésnél csináltam még egyet pozitív lett. Na ezért nincs értelme korán tesztelni.

2020. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Ilyenem nem volt, ezt is ki kell próbálni. Túlélem. Azt is túléltem, hogy elment, azt is, hogy 13 hét után búcsúztunk.

És ha jön kövi hónap tesztelek 7 dpotól megint,ha tetszik, ha nem.

2020. dec. 10. 22:23
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy érzed kérdező, de akkor is 7-10 nap a beágyazódás, rá két nappal termelődhet már kellő mennyiségű hcg hormon, amit kimutathat a teszt,de még az is max nagyon halványan.

Nem rossz indulatból írom ezeket, őszintén kívánom minél hamarabb két csíkos teszted legyen és veletek maradjon a babó! Én drukkolok!

2020. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Igaz mindegy mikor tesztelsz, de 7. Dpon még nincs hcg. Legalább tesztelj akkor amikor már lehet. 9. Dpo. Az a legkorábbi időpont amikor már van hcg. Azért nem kell ész nélkül. Statisztikailag minden negyedik ciklusban teherbe esünk. Csupán nem marad meg. A mai tesztek sajnos ezt is kimutatják.


Sok sikert, de a 7.dpo értelmetlen. Azért a realitás talaján kellene maradnod. Mert ennyi erővel tesztelhetnél szex előtt is xD

2020. dec. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Leginkább kiváncsiságból tesztelek, hogy mikortól lesz + ha az lesz. Nekem menzesz előtt 4 nappal + szokott lenni.
2020. dec. 10. 23:50
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a támadás már magában a kérdésben...

Tudod, hogy feleslegesen tesztelsz.

Tudod, hogy miért jött meg.

De újra és újra tesztelsz feleslegesen a 7 dpo-n majd ide meg jönnek ezek a gyenge kérdések...

Tesztelj, amikor csak akarsz.

De hiába írod ki, hogy milyen választ vársz, ide olyan választ fogok írni én is és más is, amit akarok.

Te a teszteléssel vagy így én meg a válasszal.

2020. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

“ És ha jön kövi hónap tesztelek 7 dpotól megint,ha tetszik, ha nem.”


Bocs, de szerinted kit érdekel, hogy mikortól tesztelsz? 😃 Csináld ahogy szeretnéd. Teljesen indokolatlan és fölösleges ez az arrogancia, ugyanis te tettél fel kérdést, ahhoz meg nem kell professzornak lenni, hogy értelmetlen 7. DPO-n tesztelni. Így nyilván a többség ezt fogja válaszolni. Szóval tesztelj nyugodtan amikor akarsz. Senkit nem érdekel, pláne ha nem jössz ide verni a nyálad a semmin.

2020. dec. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Ha nem érdekel senkit mikor tesztelek,mért azzal foglalkozik minden válaszoló?

Azt volt a kérdésem hogy más járt e így? Köszönöm annak aki drukkol.

2020. dec. 11. 17:12
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Értelmetlen a kérdésed, mivel épeszű nő nem tesztel 7.dpo-n de még a türelmetlen fajta is kivárja a 9.dpo-t.


Tehát nem...nem járt úgy senki mivel nem tesztel az ember 7.dpo-n.


Évek óta olvasgatok itt és te vagy az első aki ennyire ragaszkodik a hülyeséghez. Komolyan...lassan már szex után lövik a tesztet a babára vágyók...mi az isten értelme van?


És nem indok a türelmetlenség...mi is 7 évet vártunk a csodánkra, de képes voltam minden féle lelki fájdalom és türelmetlenség ellenére legalább a 12.dpo-t kivárni. És igen 7 évig minden ciklus végén teszteltem. És igen volt missed-ab is sajnos....tehát szedd össze magad! A hülyeségnek is van határa.


Tesztelj, ha akarsz, de ne tegyél fel ilyen értelmetlen kérdést, mert nem lehet érdemben válaszolni rá...tartsd magadban a butaságod és akkor nem kell elviselned másokat...

2020. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!