Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Ha: majd...

Lehetek terhes? Ha: majd csak December 12.-én leszek termékeny, és tegnap (10.-én) voltam “együtt” a barátommal. 5mp-re rakta csak be, de lehet hogy volt egy pici előváladék (de előtte letörölte) TUDOM! Nem kellenek a kommentek hogy “gumi!!”

Figyelt kérdés
2020. dec. 11. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

2 napig is eléldegélnek a spermák bent, így ha bekerült, és betalálna, akkor lehetsz terhes.

Te is tudod, hogy lehetsz terhes, mi értelme megkérdezni. Kicsi az esélye, de ha terhes leszel, akkor pont elég volt az a kis esély is. Ha nem leszel terhes, akkor pedig máskor ne kísérletezz ezzel.

2020. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Mi ovu előtt 3 nappal voltunk együtt. Most vagyok 22 hetes terhes. 🙂
2020. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
2es, és kislány lett? :)
2020. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Igen, kislány 🙂
2020. dec. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi mensi után 3nappal, illetve a következő elött 4 nappal voltunk együtt, 20 hónapos a fiam.

Mi terveztük, csak ennyiszer tudtunk tenni az ügyért. Én is ugy voltam, az a honap nem lesz sikeres. Hát mégis 😊

2020. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!