Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhetett? Nektek voltak...

Sikerülhetett? Nektek voltak beágyazódási tüneteitek? Mik voltak a terhesség első jelei?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most nem várom épp a havimat, bár kicsit megzavarodott a ciklusom a hónapban, beteg voltam. Elsején volt peteérésem, aznap voltunk együtt a párommal. Azon a héten nagyon puffadtam, néha ülni is rossz volt annyira. Egyébként nem jellemző rám a puffadás. Az alhasam nagyon érzékeny volt időnként érintésre is. A mellem is érzékeny, fáj a derekam, a talpam/sarkam. Időnként hol a jobb, hol a bal petefészkem is fáj. Ennyi "bajom" nem szokott lenni, mielőtt megjön, bár most a betegség miatt (is) késik a mensim. Tesztet csináltam már (x-epil), negativ volt.

Ma olyan mindjárt megjön érzésem volt, és volt egy kis rózsaszínes folyásom, tényleg minimális. Bár az is hozzá tartozik, hogy nekem a mensim úgy kezdődik, hogy pecsételek barnásat, majd 1-2 nap múlva rendesen megjön.

Szerintetek van rá esély, hogy ennyi idő után ágyazódott be a picur? a legtöbb helyen 7-10napot olvastam róla, bár semmi sincs kőbe vésve... :)

Nektek voltak beágyazódási tünetek? Mik voltak a terhesség első jelei? Mikor teszteltetek először pozitivat és milyen teszttel?


2020. dec. 14. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"bár semmi sincs kőbe vésve... :)"

De, néhány dolog kőbe van...


Ha tuti az ovuláció napja, akkor ez a hónap nem jött össze.


Nelem pl csak annyi tünetem volt, hogy nem jött meg amikor kellett volna, a teszt pedig pozitív lett.

Ultrahangos kor korrigálás után kiderült, hogy 12. Dpon teszteltem, mert később ovuláltam, de a nem várt napján teszteltem.

2020. dec. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja.

Ha fixen tudod mikor volt ovud akkor a nem várt napján simán derengene az x-epilen is a második csík.


Ha nem ismered az ovu napját és voltatok együtt a vélt ovud utáni napokban, akkor van remény, de akkor még nem késik a mensid sem.


Tehát, ha nem jön meg csinálj még tesztet.



Nekem első terhesség ráadásul ikrek, semmi tünetem nem volt...azt vettem észre, hogy jé 6 napja késik.



Második terhesség, émelyegtem szédültem, gyakorlatilag egész nap. 4 nappal nem várt elött ( ovut lh teszt és hőgörbe alapján tudtam) pozitív lett a tesztem, facelle, de az x-epilen is látható ám extra halvány volt a második csík. X-epil a nem várt napján szép kétcsíkos volt.


A 12.hétig az embrió fejlődése kőbe van vésve. Utána fejlődnek csak különböző ütemben. Max 2 nap eltérés lehet ovuhoz viszonyítva, hoszen 24 órán belül reped a tüsző az LH csúcs után. Ami lehet ugye 1 óra, de akár 24 is. És a petesejt is 12 órán át termékenyíthető meg.


Szóval lényeg a lényegben, tesztelj még, ha viszont az ovudad nézted akkor engedd el.

2020. dec. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi!

az az igazság, hogy amikor meg kellett volna jönnie, akkor volt tojásfehérjés folyásom, nem néztem teszttel, hőmérőzéssel. Előzőleg pont akkor voltam dokinál uh-n, így tudom hogy ilyenkor tényleg peteérésem van. Mivel a peteérés ennyit csúszott, nem tudom, most mikor kellene megjönnie... 🤷‍♀️

a semmi sincs kőbe vésve dologgal csak annyira akartam utalni, hogy ilyen kerge épp a ciklusom, és tizenévesen is az volt, így kitudja nálam mi hogy működik...

2020. dec. 14. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!