Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki ovu környékén? Ki...

Van valaki ovu környékén? Ki mivel próbálja növelni az adott hónap esélyeit? Tapasztalatok, infók, izgulunk együtt? Ki az aki karácsony vagy szilveszter környékére nem várja?

Figyelt kérdés
2020. dec. 17. 20:27
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Én a 6.napon vagyok. Ebben a hónapban az a taktikám, hogy már nem érdekel lesz ami lesz.
2020. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

Én a 3. napon. Nekünk missed ab után ez a 7. ciklus. Most rendeltem meg a méhpempőt, teákat iszom múlt hónaptól kezdve. Úgy gondoltam, hogy ezt a ciklust követem, mert kell 21-24 napi vérvételre menni, de nekem az ovu néha később van. Erre mondja a doki, hogy következő hónaptól ultrahangos cikluskövetés ovu teszttel...

Akik mostanra várják megy a drukk :)

2020. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is nemrégiben volt missed ab. műtétem. 2.hónapja iszom az inofolicot a vitaminok mellé. Napi két tasak. Az ovum pont ma van LH teszt szerintem. Viszont probalom most en is egy kicsit könnyebben felfogni ezt az egészet. Majd látjuk... Mindig nagyon korban tesztelős voltam. Attól függetlenül, hogy tudtam, hogy semmi értelme. Most ezt is szeretném elengedni. 12-13 nap tesztelek először.
2020. dec. 17. 21:37
 4/41 Tini1228 válasza:
Sziasztok! Nekem ha minden igaz tegnap volt ovum, 2 nappal előtte voltunk együtt. Nagyon bízok benne, hogy sikerült, és természeten szurkolok nektek is. Én méhpempőt kezdtem szedni, ez az első hónap, illetve E vitamint és folsavat. Mivel nekem mindig is 11-12 napos a luteális fázisom, 28-a körül nem várom. Izguljunk együtt :)
2020. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Utolsó két nappal előtte is esélyes, hogy sikerül :)

Nagyon drukkolok. Jó lenne ha sok szép pozi tesztel kezdhetnénk az új évet.

2020. dec. 17. 21:56
 6/41 anonim ***** válasza:
Én, pont december 24-re nen várom, nagyon izgulok, én is nem rég vesztettem el a babám, már próbálkozhatunk egy ideje, de nem jön sajnos. Drukkolok nektek!
2020. dec. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

Én mostanra nem várom. Trimezster vitamin, méhpempő, baba váró tea.

A progeszteron krémről ti mit gondoltok (természetes)?

2020. dec. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Én ettől a progi krémtől kicsit óckodok. Nem merném orvosi javaslat nélkül használni.
2020. dec. 18. 14:26
 9/41 anonim ***** válasza:
6os vagyok. Mehpepmo es trimesztert szedek en is
2020. dec. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
A méhpempőt hogy szeditek? Mipyen formában? Kapszulában?
2020. dec. 18. 16:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!