Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az előváladéktól is teherbe...

Az előváladéktól is teherbe lehet esni? Esett már valaki úgy teherbe?

Figyelt kérdés

Illetve mennyi ideig tartott még megszakításos módszerrel "védekeztetek"?


TUDOM mindenkinel más és más csupán véleményekre vagyok kíváncsi.


2020. dec. 18. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Én sztem igen
2020. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4%
Nem, nem lehet. Egy nap hányszor fogod még feltenni ide????
2020. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Ismerek olyat, aki elvileg így lett terhes, de sok férfi nem tudja teljesen beidőzíteni, hogy mikor elég.


Mi 5 éve nem használunk semmit, csak megszakítást, és még nem lett belőle gyerek. Igaz, hogy amikor meg babát terveztünk, ő nagyon nehezen jött össze egyébként is, biztos, mert hátrahajló méhem van.


Úgyhogy szerintem nem jó ezzel kísérletezni.

2020. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Van egy ismerősöm, aki így született. Az anyukája 16 évesen esett teherbe.
2020. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Igen.
2020. dec. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
akko lehetsz terhes előváladéktól, ha ejakuláció után nem pisilt a férfi és úgy tette be. Mivel a férfiaknál ugyanazon a csövön távozik minden, és az ondó "közelebb" csatlakozik be a nyíláshoz, mint a vizelet. Tehát: ha egyszer elélvezett és 2. kör van, akkor igen, lehetsz terhes az előváladéktól. Ha az az első aznap és már kiürült a húgycső akkor nem.
2020. dec. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Hiaba van lepontozva az, aki leirja hogy teherbe lehet igy is esni, mert neki van igaza. :D Akkor is, ha ti is igy védekeztek, akkor is, ha nem akarjatok hogy neki legyen igaza.

Az elovaladekban is van eletkepes spermium. Ha a no termekeny idoszakaban van, a ferfi spermaja pedig jo minosegu, megtortenhet a megtermekenyites. Ezert van az, hogy valaki gumizas vagy fogamzasgatlo utan elso szextol teherbe esik, van aki meg csak 2 ev utan.

Az egyik ismerosom naptarazott, homerozott, megszakitott, es igy vedekezett. 30 ev alatt csak akkor esett teherbe, amikor o akart. De o biztosra ment, tobb modszert egyszerre hasznalt.

2020. dec. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

Kb 100.000. ilyen kérdés... google? Nincs elég találat!?

NE SZEXELJ, HA NEM ÉRTESZ HOZZÁ!

2020. dec. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8as minek válaszolsz akkor??
2020. dec. 19. 00:16
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Teherbe lehet esni, főleg ha elötte a pasi már egyszer elment. Gondolj csak bele, ugyanott jön ki az is mint az ondó, így a csőben fenmarad sperma maradványokat mind felszedi.
2020. dec. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!