Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja késik a menstruációm,...

7 napja késik a menstruációm, kétszer teszteltem negatív és nem érzem, hogy megakarna jönni, mint terhességi tünet szédülés vagy hányás rosszullét stb. nincsen, volt gyakori vizelés,de elmúlt.Szerintetek lehetek terhes vagy hamar csináltam a tesztet?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kisbabát ezért nincs védekezés a vőlegényemmel, 22 vagyok, 28 a ciklusom.
2020. dec. 20. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

7 napja késik. Mikor teszteltél? Lehet millió oka, hogy késik, ami terhességet feltételez.

Ha megjön akkor nem lenne rossz, ha követnéd a ciklusod, hogy lássad kb. mikor van peteérésed. Lehet a hőmérőzést is alkalmazni, onnan is láthatod, ha volt peteérésed. Onnan a klasszikus 14 nap múlva kellene, hogy megjöjjön a menstruációd. De valakinek ez kevesebb, mint 14 nap. A lényeg, hogy legalább 11 nap legyen a luteális, hogy be tudjon ágyazódni a babóca.

2020. dec. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hétfőn kellett volna megjönnie és teszteltem csütörtökön meg tegnap reggel is. mindig pontosan jön meg.
2020. dec. 20. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sokat stresszelsz, vagy diétázól, de lehetnek más okai is. Ha biztosabbnak érzed később elmehetsz egy nőgyógyászati vizsgálatra, ha az esetleg megnyugtat. De valakinek pl. akár egy ciklus is kimarad.
2020. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!