Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől változhat meg a terhessé...

Mitől változhat meg a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Elősször is mindenkinek Nagyon Boldog Új évet kívánok! Tegnap délutáni terhességi tesztem erős pozitív,persze miért ne ma reggel második vizeletből csináltam ugyan olyan tesztet ami pozitív lett, de mégse olyan erősen, amúgy mára nem vártam! Ugye ez nemjelent bajt? Első pozitív tesztem és hát megijedtem! Köszönöm
2021. jan. 1. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Amíg nem vérzel, addig elvileg minden rendben, lehet nem volt annyira koncentrált most a vizeleted. Doki úgyse fog most még semmit látni, de kb 2 hét múlvára már kérhetsz időpontot. Addig 2-3 naponta tesztelj, pihenj sokat, szedj magnéziumot. Ha elkezdenél vérezni, barnázni, doki, ügyelet.
2021. jan. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

A pozitív az pozitív.

A nem várt napján ezen már ne görcsölj, ez azoknál fontos, hogy erősődik vagy sem, akik ovi másnapján elkezdenék tesztelni

(Ironia)

Ha 8.9. Dpon vagy tesztelnél 2-3 nap múlva, hogy erősödött-e, de ez rendszerint ott szükséges, ahol leheletnyi második csík látszik, ha szétszeded a tesztet és telihold felé tartod miközben fél lábon állsz.

Ha látszik rendesen, mindegy, erősebb vagy gyengébb, főleg 2. Pisiből.

2021. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!