Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mult honapban kesett 4napot,ha...

Mult honapban kesett 4napot,halvany pozi teszt. Meg aznap nagyon erosen elkezdtem verezni,ez tartott 3napig.Azota nemmertem tesztet csinalni,most 13.-an kell megjojjon.Szerintetek remenykedhetek vagy esetleg mar nem?Termeszetesen probalkozunk mostis

Figyelt kérdés
2021. jan. 1. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelj könyörgöm.... honnan tudjuk?

Amúgy vérzésnél azonnal doki, de ha véletlenül nem ment el a baba múlt hónapban, akkor hova próbálkoztok? És hogy birod ki, hogy nem tudod, terhes vagy-e?

2021. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem, mi a kérdés.

A múltkori terhesség jó eséllyel nem maradt meg, ha pedig 12 nap múlva kell újra megjönnie, akkor kb most volt peteérésed. Ciklus közepén hogy érted, hogy reménykedhetsz-e?

2021. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem értem a kérdést...

Megjött, tehát valszeg kémiaid volt, vagy elment a baba. Ha volt...

Most még hetek, mire újra meg kellene jönnie. Akkor most min görcsölsz?


A méhedbe senki nem lát bele...

2021. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!