Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December 27-en megjött,egy...

December 27-en megjött,egy nappal korábban, három napig tartott és a mennyiség is kevesebb volt.azota is mindjárt megjön érzés és alhasi szurkalas van,a fejem folyamatosan fáj.tesztet nem csináltam, létezhet e ilyen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 19:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Na megint csavar a történetben. 4- én csináltam tesztet ami negatív lett, ma napközben halvány pozitív... Mostmár végképp nem értem
2021. jan. 11. 13:53
 12/13 anonim ***** válasza:

Extra halványan az ovura is reagál a hcg teszt. Ennyi idő után azért már rendesen pozitív lenne az a teszt :)

Menj egy vérvételre, ha bizonytalan vagy.

2021. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem is dec 27én volt meg utoljára, majd csak 24.én kellene, vagyis nem kellene megjönnie.

Ma vagy pont ovum még csak....

Ha terhes lennél sem mutatná még ki. Ez fals teszt..

2021. jan. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!