Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van biztos jele az ovulàcionak?

Van biztos jele az ovulàcionak?

Figyelt kérdés
Általában 28-30 napos a ciklusom... Általában a 14.nap környèkèn van ovuláció,nekem a naptàr mégis 17.napra írja tudja valaki hogy miért??? Ma vagyok a 16.napon tojàsfehèr nyàk van kB 4 napja semmi mást nem érzek... Ovu tesztet probàltam nekem nem segített...

2021. jan. 4. 18:46
 1/6 anonim válasza:

Honnan tudod hogy milyen a nyákod?

Az ovulációs teszten kívül másképpen nem lehet biztosra tudni hogy valaki ovulál vagy sem.

2021. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Probàltam az ovu tesztet nem jött be erösödni erösödött de sose volt erösebb mint az elsö csík... Ja és ezt nem értem hogy honnan tudom milyen a nyàkom? Hát milyen nyúlós átlátszó tojás fehèrje szerű
2021. jan. 4. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem lehet, hőméréssel. Az ovuteszt amúgy sem bizonyítja, hogy végbement az ovuláció, a naptàrat meg felejtsd el, az csak átlagot számol.
2021. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha biztosan szeretnéd tudni az ovuláció időpontját, akkor kezdj el hőmérőzni.
2021. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Le tudnátok írni pontosan mit jelent vagy hogy kell ezt a hömèrözèst?
2021. jan. 4. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden reggel ébredés után megméred a hődet, szájban vagy hüvelyben, és vezetni kell papíron vagy mobilon valamilyen alkalmazásban (pl. fertilityfriend). Nem kelhetsz fel, meg az ágyban kell mérni, minden nap azonos időpontban. Röviden annyi, hogy ovuláció előtt alacsony a hő, majd ha végbemegy az ovu, felugrik kb. 0,3-0,4 fokot. Írd be a googleba, hogy hőmérőzés, ébredési hő, ha részletesen is érdekel.
2021. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!