Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzasgatlo mellett tenyleg...

Fogamzasgatlo mellett tenyleg lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés
Most lattam egy videot, amiben egy lany teljes bizonysaggal allitja, hogy minden nap bevette a tablettait, megis terhes lett. Megis hogy lehetseges ez?
2021. jan. 4. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
00,1% hogy terhes leszel a fogamzásgátlótòl.
2021. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha valakinek valami folytan esetleg megsem hat a tabletta, erezne magan a peteeres jeleit is nem?
2021. jan. 5. 00:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Gyógyszerek, gyógynövények csökkenthetik a hatást például. Egy nagyon jó cikk a témában:

[link]

2021. jan. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2: Milyen jeleit? Nem mindenki érzi meg a tüszőrepedést.
2021. jan. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Igen lehetséges, hisz nem létezik 100%-os védelem.

Én is gyógyszer mellett lettem terhes, 4 évig szedtem leírásnak megfelelően, óramű pontossággal mindennap 7-kor, nem szedtem semmit, ami gyengítette volna, nem hánytam, nem volt hasmenésem, nem hagytam ki egyetlen egy szemet sem és mégis.. Lesújtó volt látni a két csíkot a teszten, nem akartam elhinni, hogy ez tényleg megtörténik velem, de sajnos valóban terhes voltam...

2021. jan. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Olyan jellegu peteerestunetekre gondoltam, mint peldaul a tojasfeherjeszeru nyak, ami azert az esetek tulnyomo tobbsegeben megfigyelheto. 5-os, ez tenyleg hihetetlen...:( el sem tudom kepzelni hogy tortenhetett, vajon mi gyengithette a gyogyszer hatasat? Illetve milyen tuneteket tapasztaltal?
2021. jan. 5. 00:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6: Szerinted a fiatalok körében ez mennyire ismert? 26 évesen szültem, nehezen jött össze, előtte olvastam utána ezeknek. Valahogy a biológia órák anno erre sosem tértek ki. Azóta tudom csak megállapítani.
2021. jan. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Egyik fogamzásgátlás sem 100%, csak az, ha nem szexelsz - ezt mindenkinek tudatosítania kell. De ha mindent úgy csinálsz, ahogy kell, az esély nagyon nagyon kevés. A legtöbben, akik azt állítják, hogy fogamzásgátló mellett estek teherbe, valamit rosszul csináltak, kihagytak szemeket, stb. csak nem vallják be, esetleg észre se vették, elfelejtették.
2021. jan. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok nő 'véletlen' elfelejti bevenni
2021. jan. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!