Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hashimotos kismamák! Ti...

Hashimotos kismamák! Ti milyen terhes vitamint szedtetek?

Figyelt kérdés
Jódos/jódmentes? Melyik márka?

2021. jan. 8. 11:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
jódmentes Trimesztert szedtem. Össze is jött a baba a következő hónapban :) Ott fokozott tsh ellenőrzés stb..ott már jódosra állítottak a baba miatt,de csak amíg meg nem szülök.Utána kerülni kell a jódot ugyan úgy azt mondta az endokrinológus.
2021. jan. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Gravidát szedtem első és most a második terhességnél is ezt szedek. Van benne jód, de minden rendben volt és van is a pajzsmirigyemmel. Rendszeresen nézik az értékeket.
2021. jan. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Femibiont (van benne jód).
2021. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Derjaderja ***** válasza:
100%
Mint az 1. Annyi, hogy a Trimeszter nekem nagy étvágyat csinált, ezért amikor teherbe estem és lehetett jódosat, akkor Femibionra váltottam.
2021. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Teherbeesés előtt jódmenteset, a pozitív teszttől jódosat. Még csak 10 hetes vagyok, mondta az endokrinológus, hogy majd mikor váltsak vissza, de már nem emlékszem. Szerintem nem szülést mondott, hanem talán félidő körül, mert akkor már megoldja a baba nélkülem is (?). (Erre nyilván rákérdezek még)
2021. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Csak folsavat szedtem a nőgyógyászom és a védőnőm javaslatára.
2021. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Barátnőmnek évek óta jól kezelt Hashimotoja volt, gyógyszer, életvitel, stb., GAL jódmenteset szedett, nagyon hamar összejött neki, de inkább a jól beállított gyógyszernek és a glutén- tejmentes életmód miatt (+szerencse), nem a vitamin miatt mondanám.
2021. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor én is veszek mostmár jódosat :) Endokrinológussal sajnos csak 2 hét múlva találkozok.
2021. jan. 8. 19:59
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Engem letiltott a doki a jodrol..jodmenzes trimeszter. A baba egeszseges
2021. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Ma voltam nyaki uh-n ,ahol autoimmun betegségre gyanakszanak a pajzsmirigyemet illetően.Babaprojektben vagyunk és stresszelek h mi vár rám.Jövőhéten kaptam időpontot az endós dokihoz. Valószinü nekem is hashimotom van,a nyirokcsómoim évek óta vannak és nem múlnak.Ti szedtek a betegségre valamit?Van itthon jódmentes Trimeszteren de még nem kezdtem el az újabb levelet.Köszönöm előre is a válaszokat
2021. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!