Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lètezik hogy a folsavtól...

Lètezik hogy a folsavtól rövidül a cikluson?

Figyelt kérdés
Sehol nem találok erre választ. 28-29napos ciklusaim voltak idáig, most csak 26-27 naposak, ès fèlek mèg csökkeni fog. Hagyjam abba a szedèsèt?

2021. jan. 11. 08:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem hogy erősebb is a szokottnál s menstruációm. Ez is lehet a folsavtól? Folsavat+jutavit jód mentes magzatvèdő vitamint szedek.
2021. jan. 11. 08:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet attól.
2021. jan. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a folsavtól (vagyis foláttól) rövidült, de előnyömre vált, mert a korábban 40 nap körüli ciklusaimat hozta le 30 körülire. Lehet, hogy a peteérést hozza előre, a luteális fázit nem hiszem, hogy csökkentené.
2021. jan. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Ès az erősebb vèrzès is lehet vajon attól?
2021. jan. 11. 11:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném.Ki tudja mi okozza.Hormonális változás,stresszesebb vagy stb...A női test rejtelmei
2021. jan. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vasat nem szedsz esetleg? Inkább az szokott ilyet okozni.
2021. jan. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 31-33 naposak voltak, azt hittem normális. Vérkép-->vashiàny.

Kaptam vas+folsav+c-vitamint, elkezdett minden hónapban 2 nappal csökkenni, végül 22-23 napnál állt meg.

Szóval szerintem lehet attól.

2021. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!