Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt vélemény?

Clostilbegyt vélemény?

Figyelt kérdés
Most fogom el kezdeni.. Nagyon bízok benne...

2021. jan. 11. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a második clostys hónapban terhes lettem. Nekem bevált, de sokaknak nem, ahogy itt olvastam.
2021. jan. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is segített, első hónapban terhes lettem. Peteérésem egyáltalán nem volt, viszont mellette semmi más betegségem nincs.
2021. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez a 2.hónapom, még van 6 napom tesztelni. 1.hónapban csak 5x0,5 szemet szedtem be, most 5x1et, ha nem sikerült akkor 5x2t kell majd bevennem.

Lett peteérésem, remélem sikerült. Első 2 válaszoló, nektek mennyit kellett bevenni?

2021. jan. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. Én 2X1 szemet szedtem 5 napig.
2021. jan. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2. naptól kellett 2x1-et szednem 5 napon keresztül.

2-es vagyok. :)

2021. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Igen, nekem is 2. naptól kellett szedni.
2021. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3.vagyok,nekem a 3.ciklusnapon kellett elkezdeni. Van valami oka, hogy nekem így javasolta az orvos vagy ez orvosfüggő?
2021. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én azt terveztem, hogy első hónapban szedem a másodikban nem, harmadikban igen....és így tovább😊...a második hónapban nem vettem be és megfogant a baba🥰...azért akartam minden második hónapban szedni mert nem akartam, hogy túlstimuláljon. Én 2×1 szemet szedtem a mensi második napjától 5 napig😊 Plusz mellé szedtem E vitamint. Remélem segítettem.


11h km

2021. jan. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!