Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5napja késik már teszteltem...

5napja késik már teszteltem 3szor mindegyik negativ lett? De hányinger derékfájás cici fájdalom megvan lehetek ettöl még terhes? Nagyon szeretnék babát.

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is negativ lett mind, egeszen a menzi elmaradasa utan 10 nappal. Varj meg egy hetet, es probald ujra!

Sok sikert!

2008. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor várok:)remélem összejön
2008. dec. 1. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:
38%

Szia,nekem 2hetet is késet,a teszt pozítiv lett,de a dokik semmit nemláttak.Kb.2hét után aztán valami megjelent.Vannak olyan tesztek amik csak 2honap után mutatnak ki valamit.Ha panaszod van,akkor menny dokihoz,igaz én is mentem,és az elején azt mondták minden ok,de sajnos pénteken elvetéltem,Vedd komolyan a panaszokat.

Sok szerencsét.Enikő

2008. dec. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!