Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nekem májusban volt egy...

Ha nekem májusban volt egy abortuszom akkor én még nem eshetek teherbe? A párommal elég gyakran együtt vagyunk.

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kérdezek ..

három hónapig ajánlott pihenőt tartani.Tehát szeptembertől már próbálkozhattok élesben.


A teherbeeséshez két - háromnaponkénti szeretkezés az ideális..

2010. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már nyugodtan próbálkozhattok. Én 2 éve az abortuszom utáni 3. hónapban lettem újra terhes és végig minden rendben volt. Sok sikert!
2010. aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben van, akkor lehet próbálkozni.Az én orvosom a 2 hetes kontrollon azt mondta lehet újra próbálkozni, minden rendben.Nyilván csak akkor, ha te is felkészültnek érzed magad.
2010. aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is majusban volt missed ab. Mi ket het kihagyas utan ujra probalkoztunk. Sajnos azota meg nem jartunk sikerrel. Van akinek azt mondjak, hogy csak egy mensit varjon meg , van akinek 3 honapot mondanak, esetleg fel evet....ez attol is fugg hogyan zajlott a mutet. Az orvosnak fel kellett volna vilagositania.

Egyebkent meg terhes barmikor lehetsz mutet utan is, felteve, ha eltek szexualis eletet, mert par hetig azt sem ajanlott. Ez is valtozo meilyk orvos mennyit javasol.

Van olyan ismerosom, aki csak 5 napot vart. Egy masik pedig ket hettel a mutet utan terhes is lett.

Sok szerencset!

2010. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg annyit a kerdesed alapjan nem tiszta, hogy az abortusz missed ab volt vagy esetleg Te/Ti szerettetek volna?!
2010. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!