Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolicot ciklus első napján...

Inofolicot ciklus első napján kell elkezdeni?

Figyelt kérdés

Szisztok☺️ Rendeltem inofolic-ot, holnap érkezik. Ciklusom 14. Napja lesz, elkezdjem most vagy inkább várjam meg a következő ciklust?


Köszönöm a válaszokat.



2021. jan. 13. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy hogy mikor kezded el szedni.A hatás a lényeg és az nincs a menzeszhez kötve ugyanúgy a vitaminok sem
2021. jan. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Ez egy vitamin, nem csodaszer.

Ráadásul túl van árazva.

[link]

Teljesen mindegy mikor kezded el inni. Netaminon olcsóbb, mio inozitol port keress.

2021. jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Igen 2-es túl van árazva.Én nem is használok ilyet.Eszembe se jutott hogy kéne.Szedem a terhes vitamint,magnéziumot,D vitamint ennyi.Még majd Q10-et szerzek be lehet.Ennyi elég,a kevesebb néha több elvét vallom.Nem ezeken múlik a fogantatás sajnos
2021. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Orvosi javaslatra fogom szedni. 1 éve már, hogy sikertelnül próbálkozunk, az ára a legkisebb gondunk sajnos🙄
2021. jan. 13. 12:38
 5/12 A kérdező kommentje:
Eddig semmit sem szedtem most rendeltem femibion 0-t és inofolicot
2021. jan. 13. 12:39
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

2es vagyok, félreértettetek.

Ez egy jó táplálékkiegészítő, ha IR, pcos miatt nem sikerült eddig teherbe esni. Valamint segít pajzsmirigy gondok esetén is. De ez egy vitamin és nem gyógyszer. Az inofolic, ginositol meg társai nem más mint mio-inozitol és folsav keveréke. Tehát, ha ezt akarsz szedni, bőven jó maga a mio inozitol por és egy folát tartalmú terhesvitamin. De csodát ne ettől várj, ha más típusú probléma van, akkor ez sem segít semmit. Ezen kívül nem szabad akkor fogyasztani, amikor koffeint is iszol, legalább 2 óra teljen el a 2 között. Különben csak kipisiled.

[link]

Ezen a linken tudsz rendelni.

2021. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged, utána olvastam természetesen mivel mikor szabad szedni, csak a kérdésemre nem volt válasz sehol. Mivel már megrendeltem, így most ezt kipróbálom, legközelebb majd lehet akkor külön veszem meg, ahogy írtad ☺️
2021. jan. 13. 13:12
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Az, hogy PCOS, IR, pajzsmirigy esetén adják a leggyakrabban, nem azt jelenti, hogy csak ezekben az esetekben jó. Nekem egyik sem volt, "csak" a hormonjaim voltak szanaszét, endokrinológus javasolta napi 2×2 g mennyiségben. Plusz D-vitamint ezen felül. Én a WTN-t szedem, kapható bioboltokban, kb. ugyanannyiba kerül mindenhol (a Netamin valamivel drágább), Magyarországon gyártják, így az se para, hogy kínait csomagol a gyártó (lásd Vitaltrend inozitol).

Mindegy, hogy cikluson belül mikor kezded el.

2021. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor elkezdheted.

Két esetben segíthet, nem tudni, neked melyikre írta fel a doki (vagy lehet csak csuklóból írta fel): inzulinrezisztenciában segíthet, aminek egy másik kivetülése a PCOS, mert inzulinérzékenyítő. Magában sajnos hajnali lepkef1ng hogy ezt a gondot megoldja, de sport és komoly szénhidrátcsökkentett diéta mellett tud segíteni.

Másik amire a szakirodalom javasolja a petesejt minőségének javítása, bár igazából ez is a kibillent inzulin- és hormonegyensúllyal van összefüggésben. Ilyen esetben kb 2-3-500mg Q10 se ártana.

2gramm Inositolt javasolnak, így ha az Inofolic végére érsz, érdemesebb lesz a korábban említett olcsóbb alternatíváknak utánanézned.

2021. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ciklus közben kezdtem el szedni, viszont én csak a sima mio-inozitolt amit linkeltek is fentebb. Hatása viszont 1.5 hónap múlva lett, vagyis kellett neki egy teljes ciklus. Folátot külön szedek mellé. Nekem a mensim rendezésébe segített, remélem hamarosan már baba is lesz.
2021. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!