Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelenleg a Trimeszter 1-et...

Jelenleg a Trimeszter 1-et szedem, a baba tervezés miatt. A nőgyógyászom nem mondott konkrét vitamint így ezt egy nemrég szült ismerősöm ajánlotta.A problémám a napi 2 szemben van, mert néha elfelejtem.. Melyik másik várandós vitamint ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én trimesztert szedtem, aztán mikor terhes lettem, a trimesztertől utána hánytam, egyből kijött. Ladyvit extrára váltottam, mert az kapszula. Azt szedtem végig.


Szerintem az nem jelent semmit, ha a kettőből néha elfelejted az egyiket.

2021. jan. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2021. jan. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerre is bevehető a két szem. Én reggel este szoktam viszont, mert egyszerre a kettő nekem sok volt (fejfájás, emelyges). Szerintem nincs tragédia, ha kimarad 1-1.
2021. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Femibion 0.
2021. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!