Reggeli rosszullét?

Figyelt kérdés
Tervezzük a babát, de már attól tartok hogy, egyrészt paramami leszek másrészt én meg szeretnék attól dolgozni hogy, terhes leszek.🤗 Attól tartok, hogy a hányinger/hányás kérdés hogyan kivitelezhető (hülye megfogalmazás 😁) a munkahelyen? Kinek mi vált be? És kinek hogy volt, kb a terhesség hányadik hetétől jelentkezik ez a tünet?
2021. jan. 18. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy lesz ilyen rosszulléted. Három gyereket szültem, de egyikkel sem volt.
2021. jan. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
7.héttől extrém fáradtság, hányinger, hányás, szagundor. Élni alig volt erőm, muszáj volt táppénzre mennem. A 14.héten maradt abba.
2021. jan. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Reggeli? Egész nap tart, nagyon finom megfogalmazás a reggeli. :)

Egyébként száőmtalan trükk van, de egyénileg hogy mi válik be, azt ki kell tapasztalni.

Nekem pl a sok víz és a gumimaci nonstop szopogatása vált be.

2021. jan. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Nekem 7.héttől folyamatosan. Már reggel erre kelek. Egyelőre még nem találtam meg a módszert, ami segítene rajtam.
2021. jan. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Szia😊 reggeli 🤣🤣🤣 na de jó is lenne ha csak reggel lennék rosszul....nekem egész napos rosszullét volt, szédülés, émelygés, hányinger, hőhullám, extra gyengeséggel megkoronázva. Nekem a 6. héttől kezdődött és kb egy pár napja kezdett csillapodni. Én táppénzen vagyok mert veszélyeztetett kismama vagyok, de ha nem lennék sem bírtam volna dolgozni😊

11+4 napos km

2021. jan. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszer sem volt egy icipici hányingerem sem várandósan, 4 gyerekem van. 😊 Ne izgulj ezen előre.
2021. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 gyerekből kettőnél esti rosszullét volt, 6 után mozdulni sem tudtam hányinger nélkül. A munkahelyen viszont az elejétől nem bírtam az irodai konyhába bemenni a szagok miatt. A legtöbb kolléga sejtette, miért. Ha szarul vagy, nem mindig tudod titkolni.
2021. jan. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első gyereknél semmi extra, másodiknál a 6-10 hét között volt rossz, de nem hányás volt hanem étvágytalan voltam, nem tudtam kávét inni (kávé függő létemre), főzni húsmentesen tudtam csak kóstolás nélkül. Hányinger enyhén volt csak és nem naphosszat, inkább órákra.


Hogy neked hogy alakul, azt nem lehet előre megmondani. Statisztikát sem érdemes nézni erről, mert az sem készpénz. Az biztos, hogy sokan vannak, akik dolgoznak is terhesen (jómagam 2x is végig dolgoztam a 8 hónapot) és egyik alkalommal sem derült ki korábban, mint ahogy én mondtam volna a vezetőségnek.

Más az, ha reggel 6ra mész dolgozni, fáradt vagy, meggyötört és hányingeres, ráadásul a főnök mellett ülsz közvetlenül. De szerintem mindenre van valami jó válasz, amivel el lehet teríteni a kiváncsiskodó embereket. Húgom pl cigizett és lerakta a pozitív teszt után. Mindenki a csodájára járt, hogy mégis miért nem gyújt rá. Tán terhes? És szépen bemagolt egy hihető választ és senki nem kérdőjelezte meg.

2021. jan. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

En a munka hose vagyok normal uzemmodban, pont ma kerult szoba, hogy meg ebedszunetelni is alig szoktam es siman bent maradok/ korabban megyek, mert lelkiismereti kerdest csinalok abbol, hogy minden tokeletes legyen.


Szoval terveim szerint kb az iroasztaltol mentem volna szulni. :)


Ehhez kepest a 6. hettol a 19. hetig annyira rosszul voltam es ugy lefogytam, legyengultem, hogy kerdes sem volt a tappenz. Orultem, hogy a korhazat megusztam. Most kezdem osszeszedni magam, kicsit elkezdtem vegre hizni is.


Semmi, azaz semmi nem valt be, voltak napok, amikor mar csak jegkockat szopogattam, hogy valami folyadekot bevigyek, de neha az is kijott. Sosem hallottam, hogy ennyire rosszul is lehet lenni terhessegtol, bar azota olvastam, hogy van rosszabb is. A nogyogyaszom azt mondta, oruljek, hogy legalabb felidonel elmult. Van, aki az egesz terhesseg alatt egesz nap hány es infuzion van, hogy ne szaradjon ki.


Mindekozben a sogornom, aki szinten babat var velem parhuzamosan, azt mondja, ha neha nem nez le a hasara, eszre se venne, hogy terhes.


Elore nem tudhatod, hogy te melyik kartyat huzod ki a paklibol :) De nem is erdemes sztesszelni rajta :)

2021. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!