Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés az ovulációs...

Milyen érzés az ovulációs fájdalom?

Figyelt kérdés
2021. jan. 18. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Görcsös, szúró.

Nekem csak szülés után volt egy évig, de sokszor olyan intenzív volt, hogy már a fájdalom kezdetekor be kellett venni gyógyszert, hogy ne hatalmasodjon el, sokkal rosszabb volt, mint a menstruáció.

Volt, hogy görnyedtem az ágyon és egy hang nem jött ki annyira fájt.

Szülés előtt és után nem volt soha, max egy kis petefészek szurka van azóta is ovukor.

2021. jan. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nálam egy enyhe megjön érzéshez lehet hasonlítani 🤷🏼‍♀️ enyhén feszülős érzés, de szerintem ez is mindenkinek más
2021. jan. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a császárhegem viszket, közben mintha puffadnék, feszít és szúr a petefészkem.
2021. jan. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan, mint a petefészekgyulladás.
2021. jan. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyasmi, mint a menstruációs fájdalom, de nekem pl. nem fáj annyira, és meg is tudom különböztetni. Valamint az egész kismedencében érzem, egészen hátul is. Olyan 1-2 óráig tart, aztán elmúlik.
2021. jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában puffadással, van hogy hasmenéssel jár(fogalmam sincs miért:D) de 2x volt olyan fájdalmas, hogy úgy beszúrt, hogy mozdulni sem tudtam. És ez a fájdalom eltartott kb 2-3 órát, de persze kellett beszednem gyógyszert. Konkrétan olyan volt mintha egy lándzsát kereszbe szúrtak volna a méhembe.
2021. jan. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szurkáló érzés, néha beveszek fájdalomcsillapítót mert elég kellemetlen tud lenni.
2021. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mintha belülről valaki ököllel ki akarná nyomni a hasfalam az egyik oldalon.
2021. febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!