Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítséget kérnék, szerintetet...

Segítséget kérnék, szerintetetek hova menjek kivizsgàlàsra?

Figyelt kérdés
Stiasztok! 24 éves vagyok és most jàrunk 1,5 év gyermekvállalási próbálkozásnál a fèrjemmel. Jártam orvosnál , de a Covid és egyéb dolgok miatt egyszerűen ahhoz a dokihoz nem tudok eljutni ahol voltam idáig és nem tudom hol folytassam.. Jelenleg amit tudok , hogy a vérképem szerint minden jó (nem vagyok cukros stb) lett kivéve a pajzsmirigy anti tpo 1300++ erre kaptam szelént de elvileg ez sem befolyásolja az endoki szerint a baba megfoganàsát. Nem dohànyzom nem iszom Trimeszter vitamint és méhpempőt szedek . 30-35 napos ciklusaim vannak. Szerintetek hovà vagy esetleg kihez tudnék fordulni , hogy kiderüljön miért nem jön a baba? Màr a Kaálin is gondolkodom... Miskolc és környéke.

2021. jan. 18. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia

Párodnál is minden ok?

2021. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia! Ez a kérdésem nem tudom, hogy mi lenne a következő lépés. Pàrom még nem lett kivizsgálva és ahogy olvasgattam petevezeték átjàrhatósági vizsgálatra is el kellene mennem csak ha mondjuk magàn klinika nem tudom hova lenne érdemes fordulnom. Melyik kórhàzba menjek vagy kit keressek... Érdemes-e mondjuk. Semmelweis meddőségi klinikàt felkeresnem vagy túl korai lenne még?
2021. jan. 18. 14:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Kálait felhívhatod, hogy mit ajánlanak. Én pesti vagyok, magán rendelésen csinálták meg a petevezető átjárhatóságit. Sajnos változtattak a dolgokon ezért most nem tudom hogy lehet sperma vizsgálatot, én bevittem a Dévaiba és ott meg is nézték egyből, de már nem így működik.
2021. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy spermakép lenne az első
2021. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Rendben, meg is beszéltem párommal ez lesz a következő!! Köszönöm szépen!
2021. jan. 18. 15:29
 6/13 anonim ***** válasza:
A Hashimoto nagyon is befolyásolja a fogantatást. Endokrinológushoz menj először, de egy igazán jóhoz. A szelén erre kevés lesz.
2021. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Endokriminológusnàl voltam és ő mondta, hogy semmi olyat nem làt ami baj lenne :(
2021. jan. 18. 16:07
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van igaz még "csak" 1 évnél járunk és 25 éves vagyok. Én csak sima nőgyógyásznál voltam eddig vérvizsgálat UH nálam is meg volt nem mondott nagyon semmit. A következő a sperma kép lesz a férjem részéről. Pesten kinéztem egy endokrinilógus-nőgyógyászt akinek elmennék a magánjába megmutatni az eredményemet mert szerintem meg valami nem ok, ő ott dolgozik a SOTE meddőségibe végez inszemet meg lombikot is és utána tudna segíteni ha úgy van. Egyébként én kaptam oda beutalót, viszont a Kaálit meg jobban dicsérik.


Nálad is szerintem legyen meg először a spermakép aztán jelentkezz be egy központba ott jobban tudnak segíteni.

2021. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hú, hát akkor nagyon gyorsan keress egy normális orvost. Guglizz rá, ez kemény Hashimoto, autoimmun pajzsmirigy betegség.
2021. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én màr mindenbe kapaszkodom szóval úgy beszèltem párommal, hogy a Kaáliba megyünk sperma vizsgàlatra és általános megbeszèlèsre ott úgy láttam, hogy van pajzsmirigy vizsgàlat is szóval remélem, hogy ott mindent megtudok majd. Én is gyanakodtam a pajzsmirigy miatt mert furcsa ez a magas szàm , mindenkèppen megnèzetem ezt is. Köszönöm, hogy felhívtàtok rá a figyelmemet!! <3
2021. jan. 18. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!