Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hetes késés után erősebb...

Egy hetes késés után erősebb folyás már inkább a menstruációt jelzi, mint terhességet?

Figyelt kérdés
Egy hete késik, de tesztet majd csak hétvége felé csinálnék. Sajnos szokott késni, emiatt nem teszteltem eddig, nem akartam feleslegesen reménykedni. Viszont hetek óta feszül a mellem, és kb másfél hete naponta többször van "mindjárt megjön" érzésem, ami nem szokott lenni, csak mielőtt tényleg megjön, max előtte 1 nappal. Emiatt nagyon fura az egész. Ma pedig hirtelen erősebb folyásom lett, ami menzi előtt szokott lenni. Ettől még lehet terhesség vagy inkább valószínű, hogy meg fog jönni? (Nem jóslást kérek, hanem tapasztalatokat.)
2021. jan. 18. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem most kéne tesztelned, már kimutatná. Ha pedig negatív és még mindig vannak tüneteid akkor menj orvoshoz! Szurkolok hogy úgy legyen ahogy szeretnéd!
2021. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Így is reménykedsz, akkor legalább megtudnád, hogy mi van.Én mensi előtt teszteltem, ha 3 nappal nem volt semmi, akkor tudtam hogy most sem. 6 terhességem volt utolsó 4 nél teszteltem 5-6 nappal előtte, most 5 naptól pzi, többinél a 4 től volt.

2021. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat ennyiből barmelyik lehet, mivel a pms és a terhes tünetek ilyen szinten full megegyeznek. De mivel amúgy késik így simán benne van a pakliban, hogy terhes vagy, főleg ha amúgy rendszeres a ciklusod.
2021. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!