Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh teszt kérdés...ez meg negatív?

Lh teszt kérdés...ez meg negatív?

Figyelt kérdés

[link]


Faj az oldalam, azért vettem lh tesztet. Holnap ilyenkor ismétlem. De én meg halvanyabbnak látom a teszt csíkot


2021. jan. 19. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez még negatív.
2021. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem sosem volt ilyen erős akkor sem ha pozitív akkor sem, ilyenkor délelőtt és este is csináltam, ha kezdett világosodni tudtam az volt a csúcsom. És van ovum csak valamiért nem olyan sok lehet az lh m.
2021. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Felül a tegnapi, alatta a mai.


[link]


A tegnapi egy körül készült, a mai csak most, ha ez számít

2021. jan. 20. 16:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Tegnap volt a csúcsod
2021. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi

Szaradas után szinte full egyformák

Akkor elméletileg ma szabadult ki és várakozik?

2021. jan. 20. 19:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen

Nekem az érzékenyebb teszt mutatja, da az sem lesz olyan mint a kontroll. Azért is mentem dokihoz, azt hittem nincs p. érésem, amíg a kevésbé érzékenyt használtam volt hogy semmit nem mutatott, de követve volt és szépen ért. Most 5 hetes vagyok és van egy 21 hós fiam is.

2021. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha száradás után egyforma, akkor azért ma barátkozz a pároddal😂 most nekem 4 napot várt, hogy célba érjen. 2 voltam az utolsó 3 válasznál😁
2021. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2021. jan. 20. 19:42
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha meg valaki nézi...nem kellene gyorsabban halvanyodnia? Ez jelezhet cisztat?


[link]

2021. jan. 22. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!