Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alapítanál-e családot (közös...

Alapítanál-e családot (közös gyermeknemzéssel és gyermekvállalással) olyannal, aki a családtervezést megelőzően beoltatta/-tatná magát mRNS vagy DNS alapú vakcinával?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 20:38
A kérdező szavazást indított:
Nem, dehogyis!
Igen, persze!
Hoppá! Ezen még nem gondolkodtam...
Felvetődött, de most még nem tudok dönteni
56 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem vagyok biokémikus, de én úgy értelmezem, hogy nem a beoltott alany génkészletével variálnak.

Arról szól a történet, hogy míg a régi technika alapján a legyengített vírust fecskendezték be, és így "tanították meg" az emberi immunrendszert a védekezésre, itt most nem gyengítették, hanem "feldarabolták". Egy kis részét, az m-rns-ét adják csak be, mivel az immunrendszernek ez is elegendő információ, hogy megtanulja a védekezést.

De aztán aki okosabb nálam, javítson ki (közérthető módon).

Az emberi génkészleten ez semmit nem fog változtatni, ennyi erővel a csirkemell megevett rns-e is beépülhetne (kis túlzással).

2021. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez meg miféle kérdés?
2021. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

🤦‍♀️

Semmit nem csinál az oltás a dns-el. Tájékozódj picit.

2021. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
Nem. A dns-ünk nagy rèsze règi, beèpült vírusmaradvànyokbòl van. Nem lehet előre tudni, hogy ennek az ùj technològiànak lesz-e kàros hatàsa. Szerencsère màr van annyi gyerekem, amennyit szeretnèk, ùgyhogy a kèrdès szàmomra csak elmèleti.
2021. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#2 & #3 Nem orvosi, nem genetikai, hanem tulajdonképpen szociológiai kérdés. Konyítok valamicskét a genetikához, de nem a genetikai magyarázatokra vagyok kíváncsi, hanem az érzelmiekre, ha értitek, mire gondolok. De nem akarok gátat szabni sem a válaszadás módjának sem; aki a genetikai megközelítést választja, csak tegye bátran!
2021. jan. 22. 21:37
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Kb a hónaljszőrének a színe is fontosabb lenne annál, hogy kapott-e oltást koronavírus ellen vagy sem. Tökre nem tényező.
2021. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
DNS-t módosító vakcina nincs. És igen, roppant fontos számomra, hogy a pasas, akivel gyereket vállalok, ne legyen oltásellenes, tényellenes és úgy egyáltalán tudományellenes. Jobban szeretem az evidence-based, racionális gondolkodást az ilyen kérdésekben.
2021. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Csakis olyannal. Nekem fontos hogy a párom képes legyen a forráskritikára és a kritikus gondolkodásra, hogy tudja a helyén kezelni az eltitkoltkozmikusigazsagok.info és egy neves tudományos folyóirat tartalmát, hogy tényekre, bizonyítékokra, tudományos módszertanra és szakértőkre alapozza a véleményét, ne pedig Mária Jósnőre a facebookon.

Az általam (és a tudományos konszenzus alapján) megbízhatónak tartott források szerint az oltások általában, az mRNS alapú oltások ês kifejezetten a covid vakcina is megfelelően biztonságos, és hatékony védekezés a járványok terjedése ellen. Innentől oltásellenessel nem kezdek.

2021. jan. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

1, kár a gőzért, aki rettegni akar, azt nem érdeklik a tények.

Kérdező, kb arról beszélsz, hogy megeszed a frankfurti levest, de a virslit magában nem, mert jaj, mi van benne.

Minden oltás tartalmaz rns-t, az ugyanis benne van a kórokozóban. Az elöltben, a gyengítettben is. Most a kórokozó egy részét kiszedték.

2021. jan. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Hezitáltam, hogy még nem válaszolok erre, hogy ne befolyásoljam a további válaszadást, de annyira viszkettek a tollfogó ujjaim... Örülök, hogy vannak még olyanok, akik a fősodorhoz képest nem restek továbbmenni gondolkodásban. De nem is lep meg, hogy a sajtó képtelen az oltástámogatás mellett ezt az érvet jobban meglovagolni - mert nem hallja az immunológus szakembertől sem, hogy a XVII. századvégtől eddig minden oltás tartalmazott genetikai állományt. Csak annyit hall az utca embere, hogy ez az új alkalmazás hatékony, ez lesz a jövő zenéje, és hasonló bizalomtaszító maszlagot, mert a laikusnak főleg ez jön le: ha új, akkor kivárok.
2021. jan. 23. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!