Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen esetben valtanatok orvost?

Ilyen esetben valtanatok orvost?

Figyelt kérdés

Nem mondta el mekkora a tüszőm, nyálkahártyam és úgy józan paraszti ésszel azt érzem , hogy felre kezel.. Meg nem repedt tuszore már progeszteront akart velem szedetni. Mikor voltam UH-n nekem kellett volna kérni, hogy számoljon be a meretekrol? Vagy ez, hogy megy?

Mikor az embernek baja van olyan nehéz kifogni a lelkiismeretes orvosokat meg maganuton is.


2021. jan. 22. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha felmerül a kérdés, akkor igen. Nem bízol benne, nem bízol abban, hogy a megfelelő kezelést kapod tőle a megfelelő módon. Akkor rá mered majd bízni a babádat?
2021. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én gondolkodás nélkül váltanék.
2021. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. jan. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem sem mondogatta, hogy milyen paramétereket mér az UH-on. Mindig csak annyit közölt, hogy minden rendben, lesz peteérés. Ilyenek ezek az orvosok, nem szeretnek olyan dolgokat közölni, ami később mégtöbb kérdéshez vezet. Máskor nyugodtan kérdezd meg, hogy van-e domináns tüsző és hogy mekkora.


A progeszteron + meg nem repedt tüsző dologra csak annyit lehet írni, hogy ez elég gáz...

2021. jan. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!