Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sajnos kivették az egyik...

Sajnos kivették az egyik petevezetékemet méhen kívüli miatt. Azóta újra próbálkozunk. Viszont mindig azon az oldalt érzem a peteérést ahol kivették. Ez, hogy lehet?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam azon az oldalt lehet érezni ahol érik a sejt. De én mindig erőteljesen a jobb oldalt érzem ahol eltávolítottak a petevezetőt
2021. jan. 25. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól érhet azon az oldalon hisz nem a petefészked lett kivéve hanem a petevezetéked
2021. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam az egyik hónapban az egyik fészekben a másikban a másikban érik. De nekem minden hónapban a jobb oldalon fáj. Ott ahol a vezetéket is kivették
2021. jan. 25. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kerdezo

Egyreszt nem mindig másik oldalon érik a pete de másrészt

(Bár orvosi bizonyitekom nincs ra)

De nekem is kivettek az egyik petevezetekem 3 éve és sok hónapba érzek ott is némi fájdalmat vagy nyomást vagy szúrást és szerintem a műtét miatt lehet utóhatás...

Azért ott sok minden meg lett bojgatva és érzékenyebb szerintem.


De azóta van egy egészséges nagy lányom, ezzel csak biztatni akarlak hogy van remény és neked is sikerulhet!

2021. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott fáj, ahol megpiszkálták, amikor kilökődik a petesejt az egész szervet érinti és ott fáj, ahol meg lett műtve, akkor is ha a másik oldalon lökődik ki.
2021. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hasznos volt
2021. jan. 25. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!