Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szalámis Giuseppe pizza...

A szalámis Giuseppe pizza nagyon fűszeresnek számít?

Figyelt kérdés
Próbálok figyelni arra, hogy ne egyek túlzottan fűszeres ételeket, nem akarok vizesedni. A védőnő is mondta, hogy a vizesedés miatt ajánlatos kerülni a túl sós fűszeres ételeket. De nekem hálistennek ahogy észre vettem, maximum picit lesz a lábam este vastagabb, de nagyon minimálisan, hiszen mégis azért meg van terhelve, de reggelre szépen vissza áll.😊 Mi a véleményetek? 38+3 hetes kismama
2021. jan. 25. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sószegény, fehérjedús diétát kell tartanom vizesedes miatt, én nem eszek mirelit pizzát, sós is, fehérjében sem gazdag, de én még csak 29 hetes vagyok, nem kockáztatok.
2021. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem mondták, hogy kell. Csak próbálok figyelni magamtól.
2021. jan. 25. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy készítsd el otthon azt a pizzát, és annyi sót teszel bele, amennyit akarsz.

Én szinte hetente sütök. Van egy jó receptem, pár perc alatt megdagasztom.

Ha van már gyereked, neki is tetszeni fog. A lányom legalábbis imád pizzát sütni, feltétet pakolni.

2021. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne kockáztass
2021. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!