Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvárt napján a 25-ös...

A nemvárt napján a 25-ös erősségű teszt, pontosat mutat?

Figyelt kérdés
2 nap múlva lesz a nemvárt napja. Megneztém és csak 25-ös erősségű tesztem van itthon. Jó eredményt mutat az, vagy esetleg ha nem jön meg érdemes még várni 1-2 napot a nemvárt után. Előtte nem szeretnék tesztelni😊

2021. jan. 27. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Pl ha nem biztos az ovud napja, akkor lehet, hogy csak te gondolod, hogy késik, de egyébként nem. Vagy pl. lehet, hogy minden klappol, időben volt ovud, pontos a ciklusod, de lassan emelkedik a szervezetedben a hcg hormon, ezért nem mutatja ki a nemvárt napján. Ezért és sok más miatt szokták rendre ajánlani, hogy várj néhány napot vagy egy hetet és csak azután tesztelj. Ha baba van, akkor az a néhány nap már semmit sem számít, ha nincs, akkor pedig úgyis meg fog jönni addigra.
2021. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg mutatnia kellene,de azt is csinálhatod hogy ha menzesz napján negatív a 25-ös akkor vársz még 3 napot és utána egy 10-essel tesztelsz és az már 100%-os eredményt mutat
2021. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 26 napos ciklussal a 28. ciklusnapon már 2-3 hetet írt ki. (Előtte nem teszteltem csak egy tesztcsíkkal első vizeletből, azon is volt egy halvány második csík.)
2021. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pontos ciklus esetén, ha tudod az ovut akkor mutatnia kellene. Egyébként pont ma olvasgattam egy oldalt ahol nőgyógyász válaszol, ott azt írja legkésőbb 5 napos késésnél már 100% a teszt. Illetve akinek rendszertelen a cillusa pl csak kéthavo ta van annak nincs ilyen szabály, hiszen nem tudja az ovu idejét az illető, hacsak nem lh teszttel vagy uh követés van.


Ha biztosra szeretnél menni várj meg két nap késést.

2021. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia a halvány 25 ös nem várt előtt 3-4 nappal, esti vizeletből.


[link]

2021. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!