Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan miatt lehet enyhe...

Utrogestan miatt lehet enyhe hasfájás/ feszülés?

Figyelt kérdés
Egy hete szedem 3*1-et szájon át, majdnem mindennap érzem hogy nem erősen de fájdogál és feszül a hasam. Még nem vagyok terhes, jövő kedden lenne a nem várt napja.
2021. jan. 27. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Igen,okoz ilyen tüneteket.Nekem a mellem feszült tőle nem kicsit.Olyan is van akinek fejfájást okoz.Olvasd el a betegtájékoztatóját.Van egy pár lehetséges tünet amit felsorol.Nem biztos hogy nem vagy már terhes😉😉
2021. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olvastam, viszont a hasfájást nem láttam közte :)
2021. jan. 27. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
2 hónapja szedem. Azonkívül, hogy azóta erotikus álmaim vannak minden éjjel mást nem tapasztalok.
2021. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel progesztero ezért most előjönnek a progeszteron által keltett tünetek. Teljesen normális.
2021. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Megkerdezhetem azota mi lett? Látom te milyen dózisban szedted a progeszteront, éppen azon gondolkozom, hogy nekem nem elég a napi 1, hogy végre sikerüljön a baba
2021. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem sikerült, utána volt egy inszemináció az sem sikerült... :( úgyhogy nekem nem segített, sőt még akkor megjött mikor még szedtem :(

Egyenlőre elengedtem a dolgot.

2021. márc. 24. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom 😔
2021. márc. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!