Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van beágyazódás és ez idő...

Ha van beágyazódás és ez idő alatt orgazmusa van egy nőnek az gátolhatja a beágyazódást? Azért jutott eszembe ez a kérdés mert nekem nagyon sok korai vetélésem volt már?

Figyelt kérdés
2021. jan. 29. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Az orgazmus az izommozgásokkal elősegíti a spermának a petéhez jutását.

Semmi köze a korai vetélésnek az orgazmusodhoz.

2021. jan. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem a megtermékenyülésre gondolok...Ami HA sikerült ovu környékén kB 1 hete volt.

Hanem amikor a megtermékenyített petesejt miután eljut méhbe ott beágyzódik

És ha akkor van orgazmus az okoz e problémát

2021. jan. 29. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

A méhösszehúzódások ilyenkor nem okozhatnak problémát. Sőt egy egészséges terhesség esetén semmikor nem okoznak problémát. Valami más gond van a háttérben: progeszteronhiány, pajzsmirigy, IR stb.

Ha pedig a korai vetélés alatt kémiaira gondolsz, akkor az másnak is nagyon sokszor van. Nem kell korán tesztelni és ennyi.

2021. jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Nem kémiai terhességre gondoltam. 9 hét környékén több is.
2021. jan. 29. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi köze a kettőnek egymáshoz?

Az ég világon semmi...

2021. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy buta kérdés.. Onnan jutott eszembe, hogy a doki azoknak akiknek volt vetélése annak szex megvonást javasol...
2021. jan. 29. 14:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt 3 vetélesem is. Egyszer nem javasoltak szex megvonást. 2 egeszséges gyerekem van...


5ös voltam.

2021. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!