Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu utan mert emelkedik a...

Ovu utan mert emelkedik a reggeli hő ? Ovu utan vagyok 8. napon és megy feljebb kb. 2 naponta. Van valami jelentősége? 37,3 a reggeli hőm ma. Lehet hogy bajom van? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés

#Testho emelkedés
2021. febr. 1. 10:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Vagy lehet beagyazodas ?

Ma erős nyilalo érzést éreztem a huvelyembe rá egy el óra múlva még enyhe megjon erzes volt a melleim is fajnak egyre jobban . Petefészkemnél is szurkal néha.

A menzimig még van 8-9 nap.

2021. febr. 1. 11:07
 2/12 A kérdező kommentje:
Lemaradt az alaphőm 36,9.
2021. febr. 1. 11:11
 3/12 A kérdező kommentje:
Segítenék !
2021. febr. 1. 13:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia nekem 9dpon már + volt a tesztem,csinálj reggel egyet hátha azt mutatja a hőd, de ha nem + akkor pár nap múlva nézd meg újra. Nekem a hcg délutánra termelődött lehet ha 9 dpon reggel csinálom még nem is mutatja.
2021. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál.

Neked is ilyen korán voltak tüneteid neked mik voltak vagy csak megérezted?

Ovu teszt is jó jostesztnek vagy inkább vegyek egy 10-es érzékenységűt.

Egyébként nem szokott ilyen magas lenni a hőn ma is 37,3.

Folyásom néha sok és híg tejszerű, meg van amikor olyan mintha bepisiltem volna de közben meg olyan erzes mondja nedves lennék,bocs máshogy nemtudom leírni.

2021. febr. 2. 06:34
 6/12 A kérdező kommentje:

Elsőnek megint.

Te merted hőd ?

Ha merted neked is ilyen magas volt?

2021. febr. 2. 06:40
 7/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat a sok kérdésért !

Lenne még egy kérdésem,ovu elott 1 nappal voltam együtt a párommal 13. Cilkusnapon volt ovum gazabol azóta fájdogál a petefészkem de csak nagyon enyhen rá 3-4 nappal ez erősödött mostanáig szóval lehetséges hogy most fejeződik be a beagyazodas vagy most kezdődik? Hogy is van ez mert már nem értem ?

Sok helyen írjak hogy 7 .nap kezdődik van akinél 3,4,5 napon természetesen ovu utan .

2021. febr. 2. 07:01
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia

Én hőt nem mértem,lh teszt nem mindenkinek válik be, én csak kiváncsiságból csináltam meg már nem akartam hcg t feleslegesen, délutáni vizeletből csin@ltam és mikor az lh furán erős lett az előző napi fehér után akkot csináltam hcg t, de az alig volt látható és nem is jött ki olyan hamar.Csak a cici fájogatás volt gyanus, de én mindig korán tesztelgetek inkább mint képzelődjek, mert még mensim is képes csúszni ha 3-4 nappal mensi előtt nem + nem vagyok terhes.

2021. febr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Hát egy párszor már én is csalódtam.

Nem nagyon merek tesztet csinálni mert az elsőnél is csak menzi utan egy hettel lett pozi és csak a kórházi mutatta ki .

2021. febr. 2. 08:41
 10/12 A kérdező kommentje:
Jah és nála csak pecsételő vérzésem volt .
2021. febr. 2. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!