Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 9 dpo-n. Egész...

Ma vagyok a 9 dpo-n. Egész délelőtt szúró fájdalmat érzek a bal oldalon,pár másodpercenként. Másnak volt ilyen? Hasonlót akkor éreztem amikor méhen kívüli terhességem volt.

Figyelt kérdés

Igaz az sokkal fájdalmasabb és folyamatos érzés volt és persze kB 6-7 hetesen. De körülbelül hasonló csak enyhébb most.

Nem tudom máshogy megfogalmazni de kB ahol a petevezetékem van bal oldalt kB ott érzem a fájdalmat szúró érzés és pár másodpercenként ismétlődik.

Ez mi lehet? Kell aggódnom?


2021. febr. 2. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megkérdeztem a nődokit, mert nekem is gyakran volt ilyen. Azt a választ adta, hogy ovu után ottmaradt sárgatest irritál. Ezt lehet érezni mensiig, majd mensivel távozik. Viszont, ha terhesség áll fenn, akkor megmarad egészen addig, amíg a méhlepény ki nem fejlődik és át nem veszi a szerepét, ez kb a 9-14. hét körül van. Ezt hol érzi az ember hol nem, ha épp nagyobb tüsző repedt, jobban lehet érezni. Tehát teljesen természetes dolog, nem lehet összekötni sem terhességgel, sem mensivel. Ez mindig jelen van, csak nem mindig érezzük :)
2021. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez nagyon hasznos infó volt
2021. febr. 2. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is köszönöm, nekem is! 🥰🥰🥰🥰
2021. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem is szurkált a hasam meg nyilalt elég élesen éreztem mind a két tünetet. Mensi előtt 4-5 nappal kezdődött. Nekem baba lett belőle.


14 hetes km

2021. febr. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!