Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma a doki nem mondta mennyi...

Ma a doki nem mondta mennyi idős vagyok 16 mm-es szabályos intrauterin a petezsák benne szikhólyag de az embrió még nem látható de terhesség igazolt 2 hét mulva kontroll. Lehet valami probléma??

Figyelt kérdés
Terhesség
2021. febr. 3. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sokat segítene, ha tudnánk, hol jársz a ciklusban, a leírtak alapján kb 1 jó hete késik.


Terhességi heteket mindig az utolsó mensi első napjától számolunk, tehát a mensi napja lenne a 4. hét. 1 hét késésnél 5. hét indul. 6. héttől szokott lenni embrió, ha minden időben történt, gondolok itt ovura.

Szabályos petezsák szikhólyaggal teljesen jó lehet, pár nap múlva embrió is lesz. Csak pozitívan.

2021. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez lutri.

Nekem azt mondta a doki, 10mmes petezsákban már legalább szikhólyagnak kell lenni. Ez megvan. Így nagy esélyed van, hogy tovább fejlődik.

Nekem szeptemberben 18mmes üres petezsákom volt nem lett belőle semmi, csak egy műtét.

2021. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!