Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lennek?

Szerintetek terhes lennek?

Figyelt kérdés
Legutobb jan 1.jén jött meg. A párommal minde hetvegen egyutt voltunk es mindig védekeztünk gumival de neha belankadt es nem csereltunk gumit. A mensim 4napja kesik tegnap elott teszteltem es negativ lett. Meg nem jott meg es cska a melleim fajdogalnak es nagyobbak.(ez nalam pms tunet is) szerintetek mar kimutatna a teszt ha baba lenne? Miert kesik?

2021. febr. 3. 15:26
 1/9 anonim válasza:
Mikor voltatok együtt utoljára? Én attól a naptól számítva minimum 2 héttel csinálnék tesztet. Az már megbízható szerintem.
2021. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az esedékes menstruáció napján (jan. 30)
2021. febr. 3. 16:35
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Szia! Az előbb megnéztem a kristálygömböm. Azt mutatta, hogy lehet, de nem biztos.
2021. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az ilyen jellegu hozzaszolasokra nem vagyok kivancsi
2021. febr. 3. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Az vagy. Kongratuláció a babához, mi lesz a neve?
2021. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem kerek az ilyen jellegu valaszokbol koszonom
2021. febr. 3. 18:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Normális ciklus esetén, mensi napján már legalább halvány pozi lenne egy teszt. Orvos szerint legkésőbb 5 nappal a kimaradt mensi után pozitív kell legyen a teszt terhesség esetén.


Tudom ez nem izgat, de ilyen jellegű kérdésre nem lehet mit mondani. Terhes lehetek? Hát a monitor másik feléről ezt senki nem tudja megmondani. Ezért a gonosz válaszok.

Egyrészt senki nem lát beléd, másreszről pedig nem létezik egyetlen olyan tünet sem ami csak a terhességre jellemző.

Egy teszt vagy egy orvos tudja csak megmondani, mindkét esetnél ott vagy jelen.


Minden esetre gumi mellett lecsúszott gumival is icipici az esély inkább a nullához közelít. Ráadásul negatív a teszted is késés után.


99.9% hogy nem vagy terhes.

Ha félsz még mindig lehet tesztre pénzt áldozni.



Késni bármitől késhet. Nekem két hónapja nem jön meg....baba nincs. Ez van...átkozott hormonok.

2021. febr. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma reggel eslo vizeletbol negativat teszteltem
2021. febr. 4. 08:08
 9/9 A kérdező kommentje:
Megjott reggel felalltam az agybol es elontott
2021. febr. 5. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!