Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a facelle ovulációs teszt...

Ez a facelle ovulációs teszt pozitívnak számít?

Figyelt kérdés

[link]


Először csinálok ilyen tesztet tehát bizonytalan vagyok az eredmény megállapításában.

Info: az elmúlt 5 hónapban 26 napos ciklusaim voltak. Ma a 14.ciklusnapon vagyok.

Ma du a 17-órás teszt után voltunk együtt a párommal.

Holnap teszteljek tovább hogy erősödik vagy halványul? Elég sokat iszom egy nap de a tesztek előtti 2 órában azért igyekeztem csak néhány icipici kortyot inni. Befolyásolhatja ez az eredményt? Köszi



2021. febr. 5. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Minek szül gyereket aki a legalapvetőbb eszközök kezelésére is alkalmatlan?
2021. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jaaaa nem a páromnak kellett volna rápisilni :O -.-

Köszi szépen a hasznos és kedves hozzászólást!

2021. febr. 5. 20:54
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem tesztelj holnap is. Meg nem egyforma a két vonal.
2021. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
3as újra....és ne vedd fel az idióta kommenteket:) van akinek csak ennyi jut az életben:)
2021. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Szia

Nekem soha nem olyan erős, mint a kontroll, hiába mondják hogy akkor pozitív. Nekem akkor pozi, mikor megközelíti.

És van ovum doki figyelte.

2021. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ez a fajtát használom. Nekem ilyen, amikor pozitív:


[link]


Hányadik ciklusnapon vagy? Én azt gondolom 2-3 nap még kell ovuig, de már nekem is volt, hogy egy ilyen halvány után másnap totál pozitív lett.


Türelem ☺️

2021. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
14.napon írtam is a kérdésben 🙂
2021. febr. 5. 22:56
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan erős volt mind két csík amikor pozitív volt, mint amit a 6-os válaszoló töltött fel. Szerintem is még pár napig tesztelj. 🙂 Lehet most egy picit hosszabb ciklusod lesz.


Igen nagyon is számít mennyit iszol és milyen koncentrált. Volt olyan nap, hogy csináltam 17 óra után egy kicsivel tesztet az előző naphoz képest nekem nagyon halványnak tünt, aztán kibirtam, hogy 2 óraig ne igyak és 19kor csináltam még egyet ami erősebb lett.

2021. febr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem újra valóban erősebb lett a második csík. 🙂
2021. febr. 6. 14:28
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha csak a pozi teszt (szombat du)előtti napon (pénteken du) tudtunk együtt lenni az esélytelen a sikerre? Ma vasárnap már újra negatív a tesztem.
2021. febr. 7. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!