Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Néha előfordul szédelgés,...

Néha előfordul szédelgés, enyhe hányinger és napok óta vizes, szagtalan, néhol nyálkás folyásom van. A mellbimbóim érzékenyebbek, mint szoktak lenni. Terhes vagyok, vagy esetleg más a probléma?

Figyelt kérdés
nobember 10.-én volt az utolsó menstruációm,álltalában 33 naposak a ciklusaim szóval 11-12.-e körül meg kellett volna jönnie.Hétfőn reggel teszteltem ami negatív lett. néha előforgul szédölgés enyhe hányinger és napok óta vizes szagtalan néhol nyálkás folyásom van.a mellbimbóim érzékenyebbek mint szoktak lenni.lehetséges hogy teherbe estem? Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2007. dec. 20. 04:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető. Lehet, hogy hamar teszteltél és azért lett -.

Ha nem jön meg, ismételd meg a tesztet pár nap múlva. Ha akkor is -, akkor menj el dokihoz, hogy biztosat tudj.


Sok sikert.

2007. dec. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínüleg terhes vagy, csak korán csináltad a tesztet. Csinálj egyet pár nap múlva. Ha sierült a baba, gratulálok :D
2007. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!