Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható a David...

Mennyire megbízható a David teszt?

Figyelt kérdés
Használt valaki már 10-es David hcg tesztet? Ma van a nemvárt napja és ha jól látom, akkor negatív. Reggeli első vizeletből csináltam. Gondoltam csinálok lh tesztet is, ugyan az nem pozitív, de épp hogy csak halványabb a tesztcsík.

2021. febr. 8. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt menzesz napja után szinte mindegyik teszt kimutatja az eredményt.
2021. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ma kell megjönnie és a 10es teszt negatív, akkor sajnos nem vagy terhes.
2021. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem vagy terhes. Nem várt napján bármelyik teszt pozi lenne. Illetve akinél működik az LH teszt ott napokkal nem várt előtt erös pozi lesz terhesség esetén, nálad ez is negatív tehát szinte biztos, hogy nincs most terhesség. Sok sikert a következő ciklusban :)
2021. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Aggódok, mert vagy örülünk ha baba van, (3 hónapja volt missed ab, 2 éve méhenkívüli) ha nem akkor pedig jó lenne ha ma megjönne, mert holnap után hormon panelre megyek (vagyis mennék). Meglátjuk, de a lényeg, hogy legyen valami. Plusz Clexane-t is kéne szúrnom pozi teszttől.

Köszönöm mégegyszer a válaszokat! :)

2021. febr. 8. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem 2-3 napon múlik a Clexane. Addig is, ha nagyon aggódsz, ovutól nyugodtan szedj Aspirin Protectet.
2021. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj egy jó minőségű teszttel. A David tesztről azt olvastam egy fórumon, hogy hiába van 10-es ráírva, kb 50-es érzékenységű, több nőnek az mutatott a legksőbb, kb. nem várt után 1 héttel. Facelle 10-es tesztet ajánlom, ha nem akarsz drága tesztet, egyébként Clearblue digitális.
2021. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!