Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy menstruácios...

Terhesség vagy menstruácios tünet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 😊

Ovum 29en volt. Viszont én a párommal 22.en és 23.án is eggyutt voltunk vedekezes nelkul. Mensim elott soha nem voltak panaszaim. Max hangulat ingadozás. Most viszont alhasi fajdalom, derékfájdalom, mell feszülés,halvány kék ereket is látok, ingerlékenység és meg fog jönni érzésem van.

Van 3 gyerekem az elozo hazasságombol igen tudom hulye kerdes mar ijesmiben lehettet reszem de nem volt!!! Mindegyik tunet mentes es csak 2 honaposan jelentkeztek tunetek. Nagyon szeretnénk párommal egy közöset. 12.ére varom a havim most viszont bizonytalan vagyok nagyon lesz e baba vagy inkabb ne eljem bele magam. Teszteltem valoszinu tul koran mert akkor egy csikot mutatott:( valaki volt hasonlo hejzetben??



2021. febr. 9. 09:29
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja hozzá teszem az alhasi fájdalom az már kb 1 hete van nem most kezdődött :)
2021. febr. 9. 10:29
 2/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez korai lenne. A beágyazódást kísérheti alhasi fájdalom, de ritka. Ha egy hete tart, én inkább valami másra gondolnék mint terhességi tünetre, ilyenkor legalábbis.

Az én tüneteim az elmaradt mensi első napjától számított 3napon jelentek meg először, hányinger mellfeszülés stb.

De ez változó, attól még bőven lehetsz várandós.

A Predictor Early nevű teszt kimutatná már, reggeli vizeletből tuti, én is azzal teszteltem mensi előtt 4nappal reggel pozitivat. Próbáld meg, drukkolok :)

2021. febr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
gratulálok!! Nem folyamatosan fáj. Eleinte nyilalo, szurkálo erzes volt. Aztán most 2 napja mensi szerű fájdalmat érzek. Igen az a baj hogy annyi cikknek utánna olvastam már teljesen el bizonytalanitott és nem akarok be beszélni semmit magamnak. De mindenképp tesztelni fogok reggel 😊 köszönöm szépen a válaszod 😊
2021. febr. 9. 11:58
 4/19 anonim ***** válasza:

6 nap az nagyon sok ovu előtt, mi 3-4 nappal voltunk együtt így vagyok most terhes, de 6 nap az szerintem nem túl esélyes.

Nekem 5 nappal mensi előtt halványan már + volt a teszt.

2021. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

a spermium több napig is él én ugy tudom.. Bizom benne

Neked viszont gratulálok!! 😊

2021. febr. 9. 12:55
 6/19 anonim ***** válasza:

4 vagyok

Köszi azért 6 az már extra, de írd meg majd mi lett kiváncsi vagyok.

2021. febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Csak 22-én és 23-án voltatok együtt védekezés nélkül?
2021. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
16ikán is de azt kétlem hogy akkor be sikerült volna. Ugy hogy ha azt nézzük igen.
2021. febr. 9. 13:22
 9/19 anonim ***** válasza:

Értem.Nem hiszem hogy 6 napig elélt benned a spermium,de nem tudom.Kivételes eset lehet de ritka nagyon...

Ha tesztelsz írd meg légyszi mi lett eredménye😉

Olyan is lehet hogy az ovulációd megcsúszott akkor viszont sikerülhetett a baba

2021. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
5 nap a max a spermiumoknak és még az is extrém ritka. Kizártnak tartom a terhességet így.
2021. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!