Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki érezte, hogy megfogan a...

Aki érezte, hogy megfogan a baba/beágyazódik, mit érzett?

Figyelt kérdés

kb 2 nappal vagyok ovu után, folyamatosan fáj a petefészkem, kényelmetlen ha nyomódik. Reménykedek, de nem beszélem be magamnak.

Aki érezte hogy megfogan a bébi/beágyazódik, az mikor mit érzett? :)


2021. febr. 10. 18:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, hogy a babámat éreztem e akkor, de pont a beágyazódás idején egyik nap egy kis ideig olyan érzésem volt, mintha izomláz lenne a méhemben. Azt hittem hülye vagyok. Még gondoltam is magamban hülyeségből, hogy azaz, jó erősen kapaszkodj meg 😅 persze akkor nem gondoltam, hogy tényleg baba, mert azt hittem lecsúsztunk az ovulációmról. Aztán másfél héttel később meg rendesen sokkot kaptam amikor 2 csíkot sikerült pisilni 😅 elméletileg vasárnap érkezik az izomláz a méhemből ha hajlandó időben kifáradni onnan 🥰
2021. febr. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó vagyok, ovu után kb 1 héttel volt ez az "izomláz"

Terhességi tünetek a pozi teszt után kezdődtek, hányinger volt az első, de szerintem az leginkább idegi alapon, izgultam hogy kinmit fog szólni, hiába próbálkoztunk már hónapok óta. Esedékes mensi előtt semmit nem éreztem, ami arra utálatos volna, hogy tényleg baba. 2 nap késésnél csináltam tesztet

2021. febr. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%

Egy biztos...2 nappal ovu után semmi terhességre vonatkozót nem lehet érezni. Mivel még a méhbe se ért be az esetleg megtermékenyített petesejt. Legkorábban, ha valaki érzékeny a változásokra 5 nappal ovu után érezhet bármit, azt is csak utólag fogja tudni beazonosítani az ember.


Tehát két nappal ovu után marhaság feltételezni bármit is.

2021. febr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Cáfolom az első kettőt. Amikor a kislanyommal teherbe estem, és meg nem tudtam róla, nagyon fura alhasi gorcsom volt, ami menszesz előtt sose. Bal oldalt enyhe szurkalas kb két napig. Volt bátorságom tesztelni menszesz előtt és egyből pozi lett.

Most ugyanugy alakult mint elsőre, és ugyanaz a “tünet volt”. Két napig szurkalt, majd enyhe görcs. Ugyanugy teszteltem és az is pozitív lett. De nekem a kozerzetem is más volt, olyan furán éreztem magam, pedig eléggé élet vidám személy vagyok, ezért is volt fura. Hőmérséklet néztem egy párszor mert rázott a hideg, 37,3-37,8 volt sokszor, onnan is gondoltam valami történt

2021. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az ovuláció alatt mindig fájt, szúrt a mellem, de ez pár nap alatt elmúlt, az adott hónapban nem.
2021. febr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!