Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor én valójában nem...

Most akkor én valójában nem is akarok babát?

Figyelt kérdés

Kislány korom óta, mióta az eszemet tudom babát szerettem volna minél előbb. Csak a sors közbeszólt. Hiába volt meg mindenem a baba csak nem jött. Rengeteg orvos, kivizsgálás, egészséges életmód. Semmi.. Sokkot kaptam ha körülöttem terhes lett valaki vagy éppen szült. Ovu tesztekkel szórakoztam éjjel-nappal. Óránként nyákot ellenőriztem. Több 100.000 ftot elvertem orvosokra, vitaminokra, gyógyszerekre. Több mint 10!! Teherbeesős csoportban voltam benne a facebookon. Mikor felleptem a facebookra a kezdőlapon már vagy pozitív ovu teszt vagy terhességi teszt fogadott amitől egyre depresziosabb lettem...

Jelenleg :

Mióta kileptem ezekből a csoportokbol sokkal nyugodtabb vagyok.

Tobb doboz vitamin ott fekszik a fiókomban.

Mar nem szedek semmit.

Úgy érzem belefaradtam. Sokkal nyugodtabb vagyok így, hogy tudom, hogy valószínű nem lesz gyerekem de már nem is erőlködok. Rajottem valószínű már nem is szeretnék. Nekem ez sok volt. Már a baba gondolatától is undorodom...belefasultam.


2021. febr. 13. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Besokalltál. Szerintem jól teszed, hogy pihenteted a dolgot. Élvezd kicsit az életet (már amennyire a covid engedi), foglalkozz magaddal, pároddal.
2021. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Teherbeejtős csoport? Az meg mi? Egészséges életmód? Hát annak meg mi köze a teherbe eséshez? Ne foglalkozz ezzel. Ha terhes leszel, jó, ha nem leszel terhes, úgy is jó. Ahogy hozza a sors.
2021. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
De! Te nagyon akarsz babát. És remélem, hogy majd össze is fog jönni. Ami hülyeség szerintem: facebook csoportok, ovuteszt, hömérözés, nyák figyelése. Ha van ovuláciod és van két naponta szex és minden oké belül, akkor hokuszpok nélkül is összejön. Nem tudom mennyi idő telt el, de nem kellene rápörögni, éld az életed inkább.
2021. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Na én pont így estem teherbe a legkisebbel hârom év próbálkozás után! Mikor már lemondtam róla.
2021. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
De akarsz. Csak belefáradtál a sok sikertelen próbálkozásba és kudarcba. Rájöttél, hogy van más dolog is az életedben, ami örömet tud okozni. Túlságosan rápörögtél a témára. Én legalábbis így voltam. Már-már feladtam, más életcél lebegett a szemem előtt. Persze nem mondtam le róla, de úgy voltam, ha jönnie kell, úgyis jön, ha nem, akkor úgy is jó.
2021. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

10 év küzdelemmel a hátam mögött írom, hogy ebbe nagyon bele lehet fáradni. Veled is ez történik most, de ettől még nem akarod kevésbé.

Nem tudom, hogy jártatok-e meddőségi központban, de ha egy kis pihenés után folytatnátok, akkor mindenképpen ott.

Az a legkiábrándítóbb az egészben, hogy ilyenkor nem látszik az út vége; hogy végül lesz-e kit a karodban ringatni, vagy sem. A választ előre senki sem tudja, de az biztos, hogy csak annak sikerül, aki nem adja fel.

Nekünk 7 év, 3 inszemináció, 6 lombik kellett, hogy elérjünk a kislányunkhoz...

2021. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd így most hátha sikerül :) kívánom hogy úgy legyen, én is feladtam, olyannyira hogy azt se vettem észre miért hányok már 2 napja 😂🤔 terhes lettem, előtte évekig csináltam a teustetek nem várt előtt. Na hát most már ugye nem, és még a rosszullét után se gondoltam h baba. Hát már itt fekszik melettem. 🥰🥰
2021. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
6 év után lettem várandós, akkor, amikor eldöntöttük, hogy következő hónapban elindítjuk az örökbefogadást. 😊 Simán lehet, hogy emiatt az elengedés miatt fog hipp-hopp összejönni.
2021. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Mióta próbálkoztok? A férfi oldalt kivizsgálták normálisan? És a tiédet? Szedhetsz akármennyi vitamint, meg "elengedheted" fejben a dolgot, ha el van záródva a petevezetéked, a méhedben van valamilyen deformitás, endometriózisod vagy PCOS-ed van, vagy akármi, akkor felesleges az egész. Meddőségi központban jártál már? Lombikot próbáltátok? Én 4 év után szántam rá magam a lombikra, úgy, hogy soha semmilyen problémát nem találtak egyik kivizsgáláson sem semmelyik oldalról, mégsem jött a gyerek. Fél éven belül terhes lettem.


Szóval az "engedd el" meg a "jönni fog ha akar" típusú tanácsokat akkor fogadnám meg, ha sok lombikon túl vagytok, akkor tényleg nincs mit tenni.

2021. febr. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi ugyan "csak" egy évig próbálkoztunk, de minden hónapban szomorú voltam, amikor megjött, éppen ebben a hónapban akartunk elmenni az orvoshoz kivizsgálásra. Én múlt hónapban azt mondtam lesz***m, akkor inkább koncentrálok másra, már unom a havi tesztelgetést.

Erre 3 nappal ezelőtt rájöttem, hogy már 3 napja késik, mi van... Az esélytelenek nyugalmával csináltam egy tesztet, ami ordító pozitív lett. Szóval azt gondolom, hogy tényleg akkor jön össze sokszor, amikor az ember már nem gondol rá annyit, vagy lemondott róla.

2021. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!