Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor én valójában nem...

Most akkor én valójában nem is akarok babát?

Figyelt kérdés

Kislány korom óta, mióta az eszemet tudom babát szerettem volna minél előbb. Csak a sors közbeszólt. Hiába volt meg mindenem a baba csak nem jött. Rengeteg orvos, kivizsgálás, egészséges életmód. Semmi.. Sokkot kaptam ha körülöttem terhes lett valaki vagy éppen szült. Ovu tesztekkel szórakoztam éjjel-nappal. Óránként nyákot ellenőriztem. Több 100.000 ftot elvertem orvosokra, vitaminokra, gyógyszerekre. Több mint 10!! Teherbeesős csoportban voltam benne a facebookon. Mikor felleptem a facebookra a kezdőlapon már vagy pozitív ovu teszt vagy terhességi teszt fogadott amitől egyre depresziosabb lettem...

Jelenleg :

Mióta kileptem ezekből a csoportokbol sokkal nyugodtabb vagyok.

Tobb doboz vitamin ott fekszik a fiókomban.

Mar nem szedek semmit.

Úgy érzem belefaradtam. Sokkal nyugodtabb vagyok így, hogy tudom, hogy valószínű nem lesz gyerekem de már nem is erőlködok. Rajottem valószínű már nem is szeretnék. Nekem ez sok volt. Már a baba gondolatától is undorodom...belefasultam.


2021. febr. 13. 19:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
És itt akkor minek olvasgatsz meg írsz ki kérdést?
2021. febr. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!