Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Akkor továbbra is...

Csajok! Akkor továbbra is pozitívnak látjátok a teszteket?

Figyelt kérdés

[link]


Én már semmit sem értek. Én írtam tegnap, akkor 10es erősségű 2 ugyanolyan tesztem volt. Halványan de pozitívat mutatott mindkettő.


Ovulációs tesztem (jósteszt) szintén pozitívat mutatott.


Es itt a mai tesztem, xepil 25-ös erősségű teszt, reggeli vizeletben.


En nagyon nagy jóindulattal mondanám rá hogy pozitív!!

3 perc a lelolvasasi idő. 3 perc alatt éppenhogy kezdett nagyin nagyon Halványan elszíneződni a teszt csík.


Ez amit láttok most ez 5 perces lelolvasasi eredmény.


Felette láthatjátok a mai ovu tesztemet!! Ott total erős a teszt csík!!


Ha jol számoltam tegnap azaz 15.én kellett volna megjonnie. De lehet 14.-én. +/- 1 nap.


Szóval mi lehet? Korai még nekem a 25-ös érzékenységű teszt?



2021. febr. 16. 06:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%
Szia!Ez egy halvány + teszt szerintem.Ha annyira izgulsz akkor Facelle-t vegyél,az már mutatni fogja
2021. febr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ha van rózsaszín csík, akkor terhes vagy, nem igazán kell tovább ragozni. Az ovu mint jósteszt meg.... legalábbis vitatható. Hcg termelődik, ez a lényeg, nem az lh.
2021. febr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
44%
Én a problémát se értem. Nyilván pozitív, nem látod? Mert akkor valóban szemész kellene. Most akkor még teszteket akarsz csinálni? Minek? Ez csak egy sima hcg teszt, nem mutat mást, mithogy terhes vagy, mindegyik ugyanazt mutatja.
2021. febr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az ovutesztet meg végképp nem értem miért csináltad meg.
2021. febr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinált ovu tesztet, mert bizonytalan a hcg tesztben, sokan nem tudják, hogy mi számít túl halványnak. Az ovu teszt meg, ha pozitív egy halvány pozi hcg teszt mellett, akkor biztos terhességről van szó.


Mivel, akinek pozi lesz az LH tesztje, kimaradt mensikor, az 99%-ban terhes.

Viszont nem mindenkinek lesz pozitív terhesség esetén az lh teszt.


A kedves kérdező bizonytalan és biztosra akar menni. Ennyi az egész :)

2021. febr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

13-as. Igen halványat valóban látok de nagyon halványan ezért bizonytanadodtam el. Kellett a megerősítés hogy én vagyok vaksi vagy nem.


Es bizony sajnos nagyon nagy különbségek vannak a tesztek között. Ami ha valaki nem ért hozzá, osszezavarhatja.


14-es. Jóstesztként szokták használni állítólag 70% pontosságú. Állítólag kijelzi ha terhesség van, mint ahogy a képen is látszik hiszen LH hormon nem lehet a vizeletemben mégis erős 2 csik lett az ovu teszten. Inkább csak mókázásra jo, de az tény hogy erős 2 csík lett rajta!

2021. febr. 16. 10:53
 17/19 A kérdező kommentje:

Megcsináltam a Facelle tesztet.


[link]


Nincs több kérdésem! 🙂

Köszönöm mindenkinek a kedves biztató szavakat! 😉

2021. febr. 16. 10:56
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Boldog babavárást :) Két hét múlva irány a doki :D
2021. febr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég egyértelmű😄😄Gratulálok
2021. febr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!