Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 27-re nem várjátok hogy...

Akik 27-re nem várjátok hogy vagytok? Éreztek már valamit? Nagyon izgultok? Mióta próbálkoztok?

Figyelt kérdés
Én nagyon türelmetlen vagyok,és alig bírom kivárni ezt a pár napot.Legszívesebben már most tesztelnék.Nagyon nehéz várni,és türelmesnek lenni.Ti hogy vagytok ezzel?
2010. aug. 17. 10:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veled, mi több mint 1éve probálkozunk, eddig sikertelenül...

Én 26-ra nem várom.

Még nem nagyon lehet érezni semmit, bár a cicim nagyon fáj.

2010. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Nekem sincsenek tüneteim,esetleg annyi hogy a jobb oldalt már két napja fájdogál,görcsölget,ha ezt tünetnek lehet nevezni.Azon kívül semmi.

Nagyon várom már hogy tesztelhessek,és kiderüljön.

Szorítok neked hogy baba legyen,és hogy hamarosan pozitívat tesztelhess.Ha jelentkezne bármilyen más tüneted írd meg légyszíves:)

2010. aug. 17. 12:52
 3/34 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én is csatlakoznék.27-re nem várom.

Nekem semmi tünetem sincs,csak fáj a cickóm.

De jó lenne ha sikerülne már végre.

Nekünk ez volt az 5. hónapunk.

T

2010. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! Megy a drukk mindenkinek, és kívánom nektek a 2csíkos tesztet. Várjunk türelmesen :)
2010. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Nekünk még ez a második hónapunk hogy próbálkozunk.

Remélem ez a hónap már eredményesebb lesz:)

Nekem nem fájnak a melleim,remélem ez nem jelent rosszat.Menszi előtt szokott fájni,előtte olyan 1-2 nappal szokott elkezdődni.Hát csajok szorítok nektek,és remélem hamarosan mindhárman pozitív teszt tulajdonosai lehetünk:):)

2010. aug. 17. 18:50
 6/34 anonim ***** válasza:

T vagyok.

Nekem peteérés után 1-2 nappal már fáj a cicim.Innen tudom,hogy van,meg a nyákból és a hőmérsékletből is.

Eddig az utolsó két hónapban késett ,most már remélem,hogy azért fog mert terhes vagyok!

Eddig még csak negatív tesztet láttam,most már itt az ideje a pozitivnak is!


És remélem ,hogy 2 csíkos tesztet produkálunk mind a 3-an!

2010. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Csajok!!Valakinek esetleg van újabb tünete??Én nem érzek semmit,még mindig a hasam fájdogál.Félek hogy mensi lesz:(
2010. aug. 19. 12:00
 8/34 anonim ***** válasza:
Nekem vannak tüneteim, hasszúrkálás, mellfájdalom, hányinger, mégsem pozitív az a teszt. Már sok-sok tesztet megcsinálta. Meguntam. Nem szedek semmit, nem görcsölök annyira, hogy mikor lesz baba. Nem mérem a hőmet. Majd sikerül valamikor. Együtt vagyunk 2 naponta.
2010. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Én is 27-re nem várom. Szurkálásom nekem is van, két helyen is! De nem a pf-kekben, hanem a köldököm mellett, de két napig a jobb oldalon volt, ma meg egész nap a bal oldalán szúr, de kegyetlenül. Melleim nem fájnak, ám párszor már furcsán fájt az oldala.

Jah és rengeteg tesztem van,ezért használom is őket :D Már ellőttem 4et. De az utolsón látok vmit... Na majd meglátjuk szellem-e vagy nem...

2010. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is 27-ére nem várom de nekem semmi tünet nincs még, hisz még az hamar lenne. De én nem is foglalkozom vele mert lombik előtt állunk. De a természetben vannak csodák is. Végül is csak az egyik petevezetőm van elzáródva. Kitartás mindenkinek!
2010. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!