Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van véres fehér folyásom...

Miért van véres fehér folyásom napok óta ?

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna megjönnie tegnap előtt teszteltem negatívat. Szeretnénk babát.

Egyszer sárgás volt de inkább fehér Rózsaszín véres folyásom van. Már napok óta.

Miért ??? Lehet hogy csak tisztulok? Elkezdtem cickafark és diófalevél teát inni felváltva. Soha nem okozott ilyen gondot.Hiszem ?hogy Gyuri bácsi teája a legjobb. De akkor mi lehet a gond talán újból teszteljek?

Vagy meg fog jönni? Oké, hogy picit véres de mitől van ez a sok fehér folyás?

Nem büdös egyáltalán. Szerencsére!

Szerintetek ?



2021. febr. 17. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Honnan tudjuk???? Menj el orvoshoz!!!!
2021. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, meg fog jönni.
2021. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A tea bezavarhatott a hormon háztartásodba. De ez csak tipp.
2021. febr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyulladás?
2021. febr. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én ugy tudom cickafark teát terhesség/terhesség gyanúja miatt nem lehet inni. de irány a doki.
2021. febr. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, ne kuruzslös teát igyál
2021. febr. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek a teák szétverték a ciklusomat, azért kellett 8 hónapot várni a babára. Minek iszod??
2021. febr. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 nekem meg pont, hogy segítettek teherbe esni (cickafark teát és palástfüvet ittam felváltva), szerintem sokan emiatt isszák, mert lutri, hogy kire hogyan hatnak, és a teherbe esési praktikák szempontjából az egyik első, amit találni lehet a neten (a sok szex mellett, persze) a teaivás.


Viszont kérdező, mi nem látunk a testedbe. Amikor terhes lettem, nekem volt egy minimális rózsaszínes folyásom a nemvárt idején, de az csak egy reggel volt a wc-papíron törlés után, szóval itt én is inkább valami gyulladásra és/vagy hormonzavarra tippelnék. Menj el orvoshoz mindenképp, nem tudunk az üveggömbünkön keresztül távdiagnosztizálni.

2021. febr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is csak gondot okoztak a teák. Pont ezért nem szabad inni eszetlenül, mert ugyan van akinek segít, de van akinek hónapokra hazavágja a hormonjait. Ami ilyen vagy siker vagy nem azt orvosi javallat nélkül nem célszerű kipróbálni. A hormonok meg sajnos lassan tudnak javulni, tehát többet árthat mint használhat.


Persze én is kipróbáltam mikor már 3 éve nem jött a baba... nekem is gondot okozott, aztán már nem ittam semmi ilyet. Végül orvoshoz fordultam egy vetélés után és lám kiderültek a problémák melyeket Kezeltünk és nagyon hamar terhes is maradtam.


Kedves kérdező, biztos, hogy nem normális ez a fajta folyás amit leírsz. Még a mensi sem indul el ilyen nehezen, hogy napokig fura folyás legyen. Nem tudom mióta vágytok babára, gondolom régóta, ha már a boszorkánykonyhát használod :) Valóban csak jó tanács, hogy tessék elmenni endokrinológus nőgyógyászhoz. Ha most ez bekavar a hormonjaidba, újabb hónapok telhetnek el sikertelenül. Márpedig a folyásod erre enged következtetni.


Mielőbbi sikert kívánok!

2021. febr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!