Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után volt aki...

Missed ab után volt aki figyelte a peteereset?

Figyelt kérdés

Nekem lassan 2 hete volt missed abom. Rá 1 hétre kontroll. Orvosom mondta, hogy próbálkozhatunk egyből.Nem kell várni.

De említette, hogy lehet a ciklusom sem fog visszaallni. Ne lepődjek meg semmin.2 honap mulva kontroll.

En szorgalmasan nezegetem itt a dolgokat. Erzem hogy szurkal a petefeszkem. Tegnaptol csinalom az lh teszteket. (eletemben először)

Volt aki figyelte vagy kovette a ciklusat? Volt peteerese?

Mert lehet nem is lesz?

Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett. De én googliztam. Még itt is keresgéltem erre irányuló kérdéseket .párat láttam, de mar régiek. Előre is köszönöm a segítséget! ❤️


2021. febr. 18. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Nem.

Kivartam a 6 hetet - en akartam annyit varni mondhati egy spiritualis/lelki tisztulas - onvizsgalat h tenyleg vagyom a gyerekre szivbol vagy csak "itt van az ideje mar mert elvarjak" miatt akarom.

Es utana hajra. Soha nem figyeltem tesztekkel magam. Jobban megbiztam a testem jelzeseiben. 🙂

Masodikra egeszseges fiam szuletett 🙂



Amugy csak halkan jegyzem meg h egy tanulmany szerint sok a elso terhessegnel a veteles. Es miota a nok ennyire rafeszulnek h mar 2 hetesen tesztel azota meg jobban latszik a statisztikakon. (Regebben nem tudtak rola annyira mert kb egy erosebb menszesz kepeben veteltek el) Pl ezert sem ajanja sok doki h tul hamar teszelt es mar 5-6 hetesen orvoshoz rohanj. Kvazi beleled magad a varandossagba.

A terhesseg egy mas allapot amire sok esetben ugy keszul a test h egy valos vagy kemiai terhesseget produkal. Ami nem marad meg (vissza all a kemia).


Ha mar 2x-3x vetelsz akkor gond lehet de az elso nem az meg


Bocs nem neked csak altalanossagban mondom...

2021. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem missed után kb 3.héten volt ovum.

Neked műtét volt?

2021. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, hogy írtatok.

Első válaszoló :második baba lenne, igyekszem nem rá görcsölni. Illetve, hogy helyesbítsek. Tényleg az idegesít inkább, hogy helyre áll-e a testemben a rend. Rengeteg rosszat olvastam, hogy elcsusztak a ciklusok. Nehezebben történt a teherbeeses.inkabb emiatt aggodom kicsit. :/

Második válaszoló :igen, műtéttel fejezték be.

2021. febr. 18. 22:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem hétfőn volt, meg szeptemberben, és egy 2018.ban. Nekem nem kavarta meg az első kettőnél, pedig a szeptemberi 15.hétben volt, rá 35 napra meg is jött. 2018 ban nem figyeltem, de rá 2 hónapban fogant meg a fiam.
2021. febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 es voltam
2021. febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi megint 2 es vagyok azt elfelejtettem, hogy 2018 előtt mi is 1 évig próbálkoztunk, de azóta 2-3 hónap alatt sikerült, csak a vége nem happy end
2021. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!