Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki jártas az LH- tesztben...

Aki jártas az LH- tesztben segítene kicsit?

Figyelt kérdés
Január 28.án volt pozitív ovulaciós tesztem másnap pedig már negatív sajnos akkor nem tudtunk együtt lenni és Február 14.-én meg is jött a menstruációm. Ha 14 luteális fázis nappal számolok akkor az ovuláció 31.-ére kéne hogy essen.Most ilyenkor melyikre alapozzak? :)

2021. febr. 19. 20:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Az lamaradt hogy januári hónapban nem probálkoztunk így arra nem lehet most alapozni!
2021. febr. 19. 20:38
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív teszt után 24-36 órával lehet tüszőrepedés. A luteális fázis minden hónapban ugyanannyi viszont személyenként eltérő lehet 12-16 nap között változhat. Lehet h a tiéd nem 14 napos😊
2021. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom ilyenkor az a biztos, ha a pozitiv teszt utan 2 naponta egyutt vagyunk ?! ☺️
2021. febr. 19. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív teszt napján és az utána következő negatív napon erősen ajánlott 😉
2021. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! Remelem ez a honap sikeres lesz. 😊
2021. febr. 19. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor kezd erősödni a teszted, akkor legyetek együtt 2 naponta.
2021. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A pozitív teszt előtt kell kétnaponta együtt lenni.

Pozitív napon és másnap viszont mindenképp ajánlott. Utána már babatervezésre nincs esély, csak az élvezet marad :) sok sikert! A többit előttem leírták.

2021. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!